Onemocnění kloubů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1BIO - HELP s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ostrovského 253/3, Praha 5 - Smíchov Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na přírodní léčbu chronických onemocnění. Především alergie, kožní onemocnění, zažívací potíže, poruchy imunity, bolesti zad a kloubů, chronickou únavu a hormonální poruchy. Prodáváme přírodní léčiva a provádíme EAV vyšetření a hydrocolon terapie.

2MUDr. Václav Dušek

Mazurská 484/2, Praha 8 Troja
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše zubní ordinace poskytuje péči dospělým i dětem. Zaměřujeme se především na stomatochirurgii a zavádění zubních implantátů. V rámci poskytované péče provádím odborné poradenství zaměřené na léčbu onemocnění čelistního kloubu. Jsem zubař s dlouholetou praxí a odbornými znalostmi.

3MM VET VETERINÁRNÍ KLINIKA - Ordinace MVDr. Máry, Praha 4 - Braník

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Branická 1242/32, Praha 4 – Braník
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Veterinární klinika spolu s veterinární ordinací Praha nabízí kompletní veterinární péči, prevenci, terapii, chirurgii, laboratorní diagnostiku, RTG, SONO, EKG, ortopedii, zubní ultrazvuk pro malá zvířata. Sloužíme pohotovost. Vždy zaujímáme individuální přístup ke každému zvířeti a klademe…

4JIŘÍ FILIP - VETPOINT - veterinární klinika1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(350)
Madridská 636/14, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Klinika nabízí kompletní veterinární péči, prevenci, terapii, chirurgii, laboratorní diagnostiku, RTG, SONO, EKG, ortopedii, zubní ultrazvuk pro malá zvířata. Sloužíme pohotovost. Veterinární klinika VetPoint si zakládá na osobním přístupu a poskytování individuální veterinární péče, aby byli…

5MUDr. Karel Dáňa

Okružní 2160, Nymburk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Karel Dáňa provádí veškeré výkony náplně činnosti praktického lékaře, to znamená preventivní prohlídky, veškerou kurativu, dispenzarizace a navíc ještě léčbu funkčního onemocnění páteře, kloubů a měkkých tkání v rámci myoskeletární mediciny.

7ARTHROCENTRUM, spol. s.r.o.3 pobočky

Revmatologické ordinace. Ultrazvukové vyšetření, odběry krve, kloubní punkce, obstřiky. Dále komplexní diagnostické a léčebné služby pro nemocné trpící onemocněním kloubů a páteře. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Fyzikální terapie a akupunkturu. E-shop se zdravotnickými potřebami a…

8Revmatologie Jablonec nad Nisou s.r.o.

Dolní náměstí 594/14, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 13:30
Bezdlužná

Provozujeme revmatologickou ordinaci v centru Jablonce. V případě jakýchkoliv revmatologických obtíží se na nás můžete obrátit. Pomůžeme Vám s otoky, bolestmi kloubů, bolestí v zádech a ve svalech a celkovou špatnou pohyblivostí. Naše pracoviště je bezbariérové a spolupracujeme se všemi šesti…

9Bc. Eliška Kutinová269 poboček

28. pluku 575/21, Praha 10 - Vršovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím fyzioterapeutické služby. Zaměřuji se na bolesti zad, kloubů, šlach, onemocnění páteře, vadné držení těla a další.

10MUDr. Karel Sadil

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čumpelíkova 1764/2, Praha 8 Kobylisy Bezdlužná

Služby ortopedické ambulance, léčba bolesti a zablokování páteře, bolesti, otoky, nestability kloubů horních i dolních končetin, svalové či úponové bolesti, úrazy páteře či končetin, vrozená či získaná onemocnění a nabízíme následnou péči.


Firmy v dalších lokalitách


Onemocnění kloubů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Onemocnění kloubů najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.