Oprava cihlové klenby, zdi, zdiva – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými historickými budovami a architekturou. Mnoho z těchto budov má cihlové klenby a zdi, které jsou však náchylné k poškození a opotřebení.

1–10 firem z 67 nalezených Filtry

1BB building sanace, s.r.o.

Poskytujeme vám profesionální stavební práce na klíč, rekonstrukce a sanace budov a betonových konstrukcí. Stavíme rodinné domy, komerční nemovitosti a průmyslové objekty. Stavební činností se zabýváme více než 30 let. Mezi naše další služby patří prodej, servis a pronájem stavebních strojů.

2BETOSAN s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Nová cesta 291/40, Praha 4 Bezdlužná Ověřená

Jsme český výrobce stavební chemie. Nabízíme vám materiály pro sanace betonu, sanace železobetonu, hydroizolace, sanační omítky, průmyslové podlahy, tmelení, těsnění a injektáže.

3EUROTHERM - CZ s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Stružnice 14, Česká Lípa
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Naše firma se zaměřuje na regenerace panelových domů a zateplení objektů. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, parní čištění fasád a rekonstrukce balkonů a střech. Zajišťujeme také dodávku a montáž zateplovacích systémů, výplní otvorů (okna a dveře) včetně klempířských a zámečnických…

4Obnova památek, s.r.o.

Firma Obnova památek, s.r.o. provádí sanační, stavební práce včetně injektáže. Výstavba rodinných domů. Rekonstrukce objektů. Dále provádí střechy na klíč, rekonstrukce fasád všech stupňů obtížnosti, rekonstrukce objektů, zateplení fasády bytových i nebytových domů, rekonstrukce střech na klíč…

5Mydlochova stavební s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Sioně 696, Kutná Hora
Otevřeno od 6:00

Provádíme výstavbu domů na klíč. Nabízíme sanace bytových domů včetně zateplování fasád a střech, rekonstrukce bytů a koupelen. Více než 10 let zajišťujeme kompletní stavební, rekonstrukční a zateplovací práce pro rodinné a bytové domy, průmyslové objekty i historické a jiné stavby. Své zákazníky…

6KEVEX - Jelínek Luboš

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hakenova 1121/28, Poděbrady Bezdlužná

Provádíme výkopové, zemní práce, demolice a rekonstrukce. Dále děláme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu do 3,5 tuny, kontejnerovou přepravu nad 3,5 t s hydraulickou rukou. Specializujeme se na autodopravu.

7STAVMIKA s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kutnohorská 41, Kolín

Stavební společnost Stavmika s.r.o. byla založena v roce 2007, kdy došlo ke změně z fyzické osoby na právnickou formu podnikání. První zakázky byly realizovány již v roce 2003 po té, kdy jednatel společnosti s dlouholetou praxí v řízení staveb u velké stavební společnosti začal realizovat stavební…

8Remmers s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Kolovratská, Říčany Bezdlužná

Produkty na sanaci zdiva, betonu a dřeva, barvy na fasády. Vodou ředitelné barvy na dřevěná okna, podlahy a nábytek.

9Stavby a izolace Praha s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Na dolinách 362/44, Praha 4 Bezdlužná

Zabýváme se úpravami či realizací staveb a izolací při výstavbě. Soustředíme se na izolace při stavbě všeho druhu. Kontaktujte nás pro vyřízení našich služeb.

10JUMAR s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Jizerská 328/4, Praha 9 - Čakovice Bezdlužná

Naše stavební firma nabízí kompletní stavební práce a činnosti od projektu po kolaudaci pro panelové, činžovní i rodinné domy. Regenerace panelových domů, zateplování střech a fasád. Pomoc při získání stavebního povolení, dotací, zelená úsporám. Další specializace je rekonstrukce a opravy


Firmy v dalších lokalitách


Oprava cihlové klenby, zdi, zdiva v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít k dispozici kvalitní služby opravy zdiva a klenby.

Oprava cihlových klenb a zdí je odborná práce, kterou by měli provádět pouze zkušení profesionálové. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho kvalifikovaných řemeslníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou cihlových klenb a zdí.

Tyto služby jsou nezbytné pro udržení historických budov v dobrém stavu a prodloužení jejich životnosti. Oprava zdiva a klenby může také pomoci zlepšit izolaci budovy a snížit náklady na energie.

Pokud hledáte kvalitní služby opravy cihlových klenb a zdí v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na zkušené řemeslníky, kteří vám poskytnou profesionální a spolehlivou službu. S jejich pomocí můžete udržet vaši historickou budovu v dobrém stavu a prodloužit její životnost.