Oprava dřevěných žaluzií – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými dřevěnými žaluziemi, které jsou oblíbené pro svůj rustikální vzhled a trvanlivost. Pokud se vám vaše dřevěné žaluzie rozbily, nezoufejte.

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1Brabec Milan - BRAM

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Kolešovice 313, Kolešovice Bezdlužná

Nabízíme okna, dveře a zimní zahrady. Doplňky ke dveřím,oknům. Kování na vchodové dveře.

2Kubát Jan - rolety, žaluzie

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Daškova 3082/9, Praha 4 - Modřany

Dodáváme, montujeme, opravujeme žaluzie na plastová a dřevěná okna. Vertikální žaluzie, dále interierové, venkovní rolety i žaluzie, dřevěné žaluzie, imitace dřeva. Sítě proti hmyzu, plastové shrnovací dveře, výsuvné markýzy.

3Botek Milan - Kominictví

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Družstevní 2437, Žatec Bezdlužná

Zabýváme se kontrolou a čištěním komínů, spotřebičů, kouřovodů, vložkování pro všechny druhy paliv, stavbou komínů zděných, stavebnicových, třísložkových, komíny pro kotle typu Turbo - koaxiální systémy, flexibilní plastové, antikorové systémy, pevné plastové, keramické, antikorové, hliníkové…

4Milan Jurčík- Okna Jurčík

5.0
★★★★★
★★★★★
(52)
Alej 17. listopadu…, Roudnice nad Labem Bezdlužná

Naše společnost Okna Jurčík nabízí kompletní dodávky v oblasti oken a dveří včetně veškerých služeb. Zajišťujeme technické poradenství, zaměření i následnou montáž výrobků až po finální zednické zakončení. Veškerá okna a dveře dodáváme výhradně od českého nebo slovenského výrobce. Díky tomu se…

5Pavel Šabata

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Kovářova 1759/22, Česká Lípa Bezdlužná

Nabízíme klasické, bambusové a dřevěné žaluzie všech typů, opravy a prodávání náhradních dílů a žaluzií, hliníkové venkovní rolety (i do překladu HELUZ), látkové markýzy, sítě proti hmyzu, shrnovací dveře všech typů a japonské posuvné stěny, frézování těsnění do oken a dveří.

6AXMONT s.r.o. - okna, dveře1 pobočka

Firma Axmont již více než 20 let prodává a montuje plastová okna a dveře. Zajišťuje demontáž stávajících oken a montáž nových oken, případně i parapetů. Současbě nabízí likvidaci demontovaných oken i zednické začištění. V nabídce je dále montáž žaluzií. Poskytuje kompletní záruční servis. K…

7ŠIMÁČEK Vladislav, Ing.2 pobočky

Okna jsou věcí charakteru, neboť odhalují duši domů a jejich majitelů. Plastová okna dělají život transparentním a vyžadují rozhodnutí, která musí platit mnoho let, často celý život. Tak slohově čistý a spolehlivý průvodce životem potřebuje zvláštní kvalitu, kterou nabízíme jakožto dodavatel a…

8ADAM MAREK - prodej a čištění žaluzií9 poboček

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Dělnická 14, Praha 7-Holešovice Bezdlužná

Společnost Adam Marek nabízí Prodej, zaměření, dodání, montáž, opravy a čištění žaluzií horizontálních i vertikálních. Velký výběr látek, lamel, barev a materiálů žaluzií. Pokud hledáte ty správné žaluzie do vašich oken, tak jste na správném místě.

9JAŠEK ŽALUZIE

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ohradní 1344/51, Praha 4 - Michle Bezdlužná

Specializujeme se na distribuci stínící techniky, především na žaluzie do plastových oken. Neustále sledujeme nové trendy v našem oboru, abychom tyto poznatky využili při technických řešeních v praxi.

10CHLUSTINA Jiří

Nabízíme montáž, prodej a opravy žaluzií, rolet a markýz v okresech Beroun a Příbram. Stínící technika.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava dřevěných žaluzií v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Existuje mnoho odborníků na opravu dřevěných žaluzií v oblasti Střední a Severní Čechy, kteří vám pomohou s opravou vašich žaluzií a vrátí je do původního stavu. Oprava dřevěných žaluzií je důležitá nejen kvůli estetickému vzhledu, ale také kvůli ochraně vašeho domova před slunečním zářením a nežádoucím pohledům. Kontaktujte odborníky na opravu dřevěných žaluzií v oblasti Střední a Severní Čechy a užijte si krásu vašich žaluzií ještě mnoho let.