Oprava sportovního vybavení – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je plná sportovních nadšenců, kteří si rádi užívají aktivní životní styl. Pro tyto lidi je důležité mít kvalitní sportovní vybavení, které jim umožní dosáhnout svých cílů.

1–10 firem z 276 nalezených Filtry

1VELOX - SPORT s.r.o. - Velox-sport.cz

4.3
★★★★★
★★★★★
(41)
Dukelských hrdinů…, Praha 7-Holešovice
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme prodejnu jízdních kol a doplňků. U nás nakoupíte cyklopotřeby, jako jsou například cyklistické brašny na jízdní kola Sport Arsenal. Oleje ,mazání na jízdní kola. Dále nabízíme cyklo doplňky jako například cyklistické oblečení, pumpičky, tretry, cyklistické přilby, osvětlení, nářadí na…

2Albók Pavel – ALBIE.CZ

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Malešická 53/111, Praha 10 – Malešice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem jízdních kol, cyklistického vybavení a cyklistického oblečení. U nás zakoupíte jízdní kola Orbea OIZ, Orbea Alma, Orbea Kona, Orbea Rise, Orbea Occam, Orbea Laufey, ale i kola dalších značek. Navštivte náš e-shop nebo naši prodejnu.

3BIKESERVIS - Jarda Stadtherr

4.7
★★★★★
★★★★★
(66)
Přemyslova 5493/5, Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se hlavně na prodej a servis všech druhů jízdních kol a jejich komponentů. Také na prodej elektrokol, náhradních dílů a elektropohonů. Dále na stavbu horských, crossových, trekingových a silničních kol. Od roku 2010 prodáváme pouze kola Cube na které máme zastoupení pro…

4K + K AUTOCENTRUM CZECH s.r.o.4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(181)
K Raškovci 1115, Kolín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodáváme náhradní díly na veškeré osobní a dodávkové automobily - autodíly ŠKODA, AUDI, SEAT, VW a další. Dále nabízíme autodoplňky, provozní kapaliny, autochemii i autokosmetiku, příslušenství, díly na přívěsné vozíky, motocyklové doplňky, autobaterie či dílenské a servisní produkty.

5Stanislav Ondráček- ROTASPORT - PRODEJNA A OPRAVNA JÍZNÍCH KOL

4.8
★★★★★
★★★★★
(23)
Kolínská 732, Uhlířské Janovice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Prodej a oprava jízdních kol RotaSport. Naše prodejna byla ze začátku spíše opravnou jízdních kol. Byla založena roku 2002 v prostorech garáže, kde jsme opravovali a prodávali 3 roky po odpoledních hodinách. Prostory byly zanedlouho nevyhovující a tak jsme v roce 2005 postavili novou prodejnu s…

6Kopejtko Karel1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Brigádnická 1999/33a, Nymburk
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodává jízdní, horské a trekingová kola a cyklistické doplňky, helmy, rukavice. Nosiče na kolo, brašny na kolo a nechybí ani kvalitní brýle známých značek. V Nymburce dává možnost výběru ze dvou prodejen kde jedna má možnost nabízet zboží v rozsahu železářství. Dále provádí servis a opravy kol.…

7Kafka Jiří

4.5
★★★★★
★★★★★
(50)
Kolmá 1477, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Provozujeme specializovanou prodejnu jízdních kol a sportovních potřeb. Nabízíme stavby kol, poradenský servis a opravy.

8GOLF HOUSE s.r.o. - Golfové vybavení ČR

4.8
★★★★★
★★★★★
(59)
Türkova 1272/7, Praha 11 - Chodov
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Kompletní sortiment pro golf, golfové vybavení, golfové hole, golfové oblečené a obuv, bagy na golf, driver, putter, wetge, golfové vozíky, opravy golfového náčiní a golfové měřicí přístroje. Fitting - měření švihu.

9MIBA SPORT1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Černokostelecká 603…, Říčany-Radošovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

V současné době nabízíme zboží pro různé sportovní činnosti, provozujeme půjčovnu lyží a snowboardů, zajišťujeme servis a prodáváme lyže. Na našich stránkách najdete akční nabídky a zajímavé slevové akce. Na prodejně si vše můžete spolehlivě a pohodlně prohlédnout a vyzkoušet.

10Fafek Jan

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Slepá 11/7, Klecany

Nabízím prodej a opravy jízdních kol či cyklistických potřeb.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava sportovního vybavení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud se vám něco rozbije, nezoufejte. V oblasti Střední a Severní Čechy totiž najdete mnoho specialistů na opravu sportovního vybavení. Tyto opravny nabízejí rychlé a kvalitní služby, díky kterým se můžete co nejdříve vrátit zpět do hry. Ať už potřebujete opravit tenisky, lyže nebo kolo, v oblasti Střední a Severní Čechy najdete vše, co potřebujete pro bezproblémové sportování.