Oprava tlumičů u automobilů, vozů – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými kvalitními službami v oblasti opravy tlumičů u automobilů a vozů. Tato oblast je domovem mnoha zkušených odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou tlumičů a jsou schopni poskytnout vynikající služby za přijatelné ceny.

1–10 firem z 129 nalezených Filtry

1Šesták Jiří - autoservis a pneuservis - Praha Vršovice

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Kodaňská 1459/48, Praha 10
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme montáže autoalarmů, GPS systémů a tažných zařízení včetně pískování skel, výměny olejů, plnění klimatizací a oprav autoskel. Dále zajišťujeme klempířské práce.

2Autoservis Mika s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(228)
U mateřské školy…, Praha 9 - Prosek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Servisní síť BOSCH CAR SERVICE Autoservis Mika s.r.o. Praha 9 - Prosek provádí opravy všech vozidel, měření emisí, revize LPG, diagnostika, geometrie, elektrikářské práce, renovace světel, klimatizace, pneuservis, test tlumičů, zajištění STK, správy vozových parků, odtahová služba a další odborné…

3Mašín Jaroslav - Autoslužby

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Dobřeň 26, Suchdol
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provoz autoservisu, pneuservisu a odtahové služby. Nabídka klempířských prací, laserové geometrie, diagnostika, výměna olejů, tlumičů, brzd, spojky. Příprava vozidel na STK. Nabídka náhradního vozidla po dobu opravy. Asistenční služby.

4PKP dopravní společnost s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Starokolínská 903, Kolín Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti mezinárodní, tuzemské, vnitropodnikové a skladové dopravy. Poradenství v oblasti nebezpečných látek. Provozujeme autoservis a pneuservis. Připravujeme na STK, vyměňujeme pneumatiky a autoskla, opravujeme klimatizace a testujeme tlumiče.

5Pneuservis - Jirkal Roman1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Zborovská 1427, Český Brod
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Osobní, nákladní, zemědělský a průmyslový pneuservis. Prodej pneumatik všech značek včetně jejich protektorování. Seřízení geometrie náprav. Opravy čelních skel. Rychloservis (výměna olejů, výfuků, tlumičů), montáž autodoplňků, seřízení světlometů. Myčka aut, prodej a údržba akumulátorů Banner.…

6Lacina Milan - AUTOSERVIS

4.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Na Zádušce, Poděbrady Bezdlužná

Nabízí rychlou opravu motorových vozidel. Provoz nonstop na kontaktním čísle - 604846692. Výhodou je pozice v blízkosti D11. Rychle a odborně provede diagnostiku problému a následně vymění nefunkční díl. Technici jsou vyškolení specialisté a snadno vymění brzdy, výfuk, tlumiče, světla, autobaterii…

7Bc. Michal Bělohlav - AUTOSERVIS-DIAGNOSTIKA

4.4
★★★★★
★★★★★
(43)
Čistá 150 , Čistá Bezdlužná

Autoservis a specializovaná diagnostika všech značek, pneuservis, servis a opravy klimatizací, řešení pojistných událostí.

8AUTOSERVIS PEŠATA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 866, Votice Bezdlužná

Autoservis a pneuservis osobních a dodávkových aut. Mechanické, klempířské, lakýrnické práce, příprava vozů na STK. Výměna autoskla. Ruční mytí aut. V případě nehody půjčíme vozidlo. Vydávání osvědčení VINFOTA.

9Volek Radek

Autoservis a pneuservis. V případě nehody Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo.

10AUTOCENTRUM VOTICE s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(47)
Horní 756, Votice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis. Prodáváme náhradní díly a doplňky. Půjčujeme automobily. Prodej vozů škoda. Autolakovna, ruční mytí aut. Nonstop odtahová služba.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava tlumičů u automobilů, vozů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Oprava tlumičů je důležitou součástí údržby vozidla, která zajišťuje bezpečnost a pohodlí při jízdě. Pokud tlumiče nejsou v dobrém stavu, může to vést k nebezpečným situacím na silnici a zhoršení jízdního komfortu. Proto je důležité pravidelně kontrolovat stav tlumičů a v případě potřeby je nechat opravit.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho specializovaných dílen, které nabízejí opravu tlumičů pro všechny typy vozidel. Tyto dílny používají nejmodernější technologie a vysoce kvalitní náhradní díly, aby zajistily, že vaše vozidlo bude opět v perfektním stavu.

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní opravu tlumičů v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z mnoha specializovaných dílen v této oblasti. Tyto dílny vám poskytnou vynikající služby za přijatelné ceny a zajistí, že vaše vozidlo bude opět v bezpečném a pohodlném stavu.