Oprava trhlin v betonu, omítce, sádrokartonu – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je místem, kde se často vyskytují problémy s trhlinami v betonu, omítce a sádrokartonu. Tyto trhliny mohou být způsobeny různými faktory, jako jsou například vibrace, změny teploty nebo špatná kvalita materiálů.

1–10 firem z 62 nalezených Filtry

1Oprava komunikací Zoubek, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Valech 1031, Sadská
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se správou a údržbou silnic a opravou komunikací, silnic, chodníků, výmolů a prasklin. K opravám komunikací využíváme moderní tryskovou metodu strojem Turbo 6000 combi. Vaši komunikaci opravíme kvalitně a rychle.

23K značky s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Jiráskova 1519, Říčany Ověřená

Jsme specialisté na dopravní značení a silniční stavby. Realizujeme vodorovné, svislé a dočasné dopravní značky. Poskytujeme prodej dopravních značek i jejich pronájem. Nabízíme kompletní stavební práce na pozemních komunikacích i mimo nich. Mezi naše další služby patří úpravy povrchů vozovek…

3Mázdra Josef

3.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Rožmitálská 129, Březnice Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na kompletní zemní práce, opravy a výstavbu inženýrských sítí a dopravu sypkých materiálů. Mezi naše další služby patří pronájem plošin a prodej uhlí, písků a drtí. Uhlí přivezeme až k vám domů.

4EUROTHERM - CZ s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Stružnice 14, Česká Lípa
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Naše firma se zaměřuje na regenerace panelových domů a zateplení objektů. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, parní čištění fasád a rekonstrukce balkonů a střech. Zajišťujeme také dodávku a montáž zateplovacích systémů, výplní otvorů (okna a dveře) včetně klempířských a zámečnických…

5OAT,s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Ústřední 423/62, Praha 10 Bezdlužná Ověřená

Provádíme opravy silnic, především trhlin či pracovních spojů. Izolace asfaltových vozovek a těsnění spár mostních objektů.

6STAVEBNÍ FIRMA ROPEK

5. května 414, Český Brod
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Nabízíme stavební práce, stavby domů na klíč, rekonstrukce objektů, modernizace objektů, přestavby, půdní vestavby, opravy komunikací, chodníků.

7KSF spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zděbradská 8, Říčany u Prahy
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Stavební firma se soustředí do oborů - inženýrské sítě, pozemní komunikace a opravy obytných a průmyslových staveb. Vedlejšími činnostmi jsou poradenství v oblasti rozvoje území a přípravy staveb, navazující inženýrské činnosti, provozování vodovodu a kanalizace, pronájem televizních vysílačů.…

8MACHIDO,s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Radlík 156, Jílové u Prahy Bezdlužná

Stavíme a opravujeme vozovky, pokládáme živičné povrchy, lité asfalty, opravujeme výtluky, řežeme silnice, zalíváme spáry, provádíme zemní práce UNC. Nabízíme kontejnerovou a nákladní dopravu. Servisujeme stavební stroje - finišery, válce, frézy.

9POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s.6 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
Milady Horákové 2764, Kladno Bezdlužná

Zaměřujeme se na kompletní výstavbu, rekonstrukce, sanace a opravy pozemních komunikací, komplexní rekonstrukce pozemních komunikací metodou studené recyklace, projektování a realizace dopravních, sportovních, obytných, komerčních staveb, výrobu a pokládku hutněných asfaltových směsí, výstavbu,…

10GREVIS a.s.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kutnohorská 55/10, Praha 10 - Dolní… Bezdlužná

Firma Grevis má velmi dobré strojní a přístrojové vybavení nejen pro svoji činnost v oblasti výstavby a rozvodů telekomunikací, ale i pro stavební činnost. Zabýváme se především výstavbou inženýrských sítí a kanalizace, stavbou a opravami komunikací a zemními pracemi.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava trhlin v betonu, omítce, sádrokartonu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud se vám vyskytne tento problém, je důležité ho co nejdříve řešit, aby se zabránilo dalším poškozením.

Oprava trhlin v betonu, omítce a sádrokartonu je specializovaná činnost, kterou by měl provádět odborník. Ten dokáže rychle a efektivně odstranit trhliny a zajistit, aby se neobjevily znovu. Existuje několik způsobů, jak opravit trhliny, v závislosti na jejich velikosti a umístění.

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít řadu odborníků, kteří se specializují na opravu trhlin v betonu, omítce a sádrokartonu. Tyto služby jsou velmi důležité pro udržení kvality a bezpečnosti vašeho domova či bytu. Pokud se vám vyskytne problém s trhlinami, neváhejte kontaktovat odborníka a nechte ho vyřešit tento problém rychle a efektivně.