Oprava turba u automobilů, vozů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Berounský Pavel - Turbodmychadla

Jsme autorizovaný zástupce firmy ČZ a.s. pro turbodmychadla. Dodáváme turbodmychadla na všechny typy tuzemských i zahraničních vozů, turba především pro přeplňování spalovacích motorů.

3Autosklo Turnov

Sobotecká 796, Turnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy autoskel u všech typů vozidel. Prodej autoskel, lepidel, primerů, aktivátorů a dalšího příslušenství. Kvalitní repas a odborná výměna turbodmychadel u všech naftových vozů, převážně konzernu Volkswagen. Nově provádíme čištění a leštění světel, díky kterému se propustnost sklad obnoví do…

4AUTOOPRAVNA Peleška s.r.o.

Dělnická 43, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí kompletní servis pro dieselové a benzínové automobily. U vozidel poskytují záruční i pozáruční servis. Měří benzinové i dieselové emise. Opravy a testace common railových systémů BOSCH, DELPHI, SIEMENS, DENSO. Opravy turbodmychadel.

5Lídlová Blanka - Servis dmychadel Lubenec

Naše společnost vznikla v roce 2009 v souvislosti s uzavřením továrny na výrobu rootsových dmychadel v Lubenci sdružením několika jejich bývalých zaměstnanců. Naše servisní skupina Servis Dmychadel Lubenec se zabývá poskytováním kompletních služeb v oblasti rootsových dmychadel všech výrobců -…

6TURBOSPORT

4.7
★★★★★
★★★★★
(101)
Vzdušná ulička 4900…, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Zabýváme se servisem, prodejem a repasováním turbodmychadel. Dodání turbodmychadla do 48 hodin. Velké množství turbodmychadel skladem na provozovně.

7Autocentrum Chomutov

4.6
★★★★★
★★★★★
(22)
Raisova 890, Chomutov
Dnes už má zavřeno

Provádí opravy motorových vozidel všech značek včetně diagnostiky řídících jednotek, jedná se také o vozidla nákladní. Společnost klade velký důraz na spokojenost svých klientů, kterým nabízí kompletní služby za rozumné ceny. K zákazníkovi přistupují osobně a vždy vyslyší jeho požadavky a jeho…

8SCHÄFER a SÝKORA, s.r.o.12 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Cihlářská 1000/2, Rumburk 1
Otevřeno od 8:00

Společnost SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., nabízí obchodním partnerům špičkové služby na vysoké úrovni, pružný cenový systém odpovídající danému zákazníkovi, technické poradenství, marketingovou podporu v podobě prodejních akcí, sponzoring a osobní přístup k zákazníkovi. Pružné řešení reklamací, pořádání…

9Štarman Jan

Provoz autoservisu, motoservisu a pneuservisu. Nabídka lepení autoskel či diagnostiky řídících jednotek a odtah vozidel. Dále provádíme opravy turbodmychadel.

10Autosklo AC Praha s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Michelská 3/9, Praha 4
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kompletní služby autosklo servisu a autoservisu pod jednou střechou. Autosklo výměna v našem servisu je téměř na počkání. Nabízíme Vám autosklo na všechny typy vozidel,tonovaná autoskla,čelní autosklo se senzory. Není sklo které nemáme na skladě.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava turba u automobilů, vozů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Oprava turba u automobilů, vozů najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.