Oprava turba u automobilů, vozů – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými kvalitními službami v oblasti opravy turba u automobilů a vozů. Tato oblast je domovem mnoha zkušených odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou turbodmychadel.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Berounský Pavel - Turbodmychadla

Jsme autorizovaný zástupce firmy ČZ a.s. pro turbodmychadla. Dodáváme turbodmychadla na všechny typy tuzemských i zahraničních vozů, turba především pro přeplňování spalovacích motorů.

3Autosklo Turnov

4.8
★★★★★
★★★★★
(81)
Sobotecká 796, Turnov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Opravy autoskel u všech typů vozidel. Prodej autoskel, lepidel, primerů, aktivátorů a dalšího příslušenství. Kvalitní repas a odborná výměna turbodmychadel u všech naftových vozů, převážně konzernu Volkswagen. Nově provádíme čištění a leštění světel, díky kterému se propustnost sklad obnoví do…

4AUTOOPRAVNA Peleška s.r.o.

Dělnická 43, Most
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízí kompletní servis pro dieselové a benzínové automobily. U vozidel poskytují záruční i pozáruční servis. Měří benzinové i dieselové emise. Opravy a testace common railových systémů BOSCH, DELPHI, SIEMENS, DENSO. Opravy turbodmychadel.

5Lídlová Blanka - Servis dmychadel Lubenec

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Podbořanská 287, Lubenec Bezdlužná

Naše společnost vznikla v roce 2009 v souvislosti s uzavřením továrny na výrobu rootsových dmychadel v Lubenci sdružením několika jejich bývalých zaměstnanců. Naše servisní skupina Servis Dmychadel Lubenec se zabývá poskytováním kompletních služeb v oblasti rootsových dmychadel všech výrobců -…

6TURBOSPORT

4.7
★★★★★
★★★★★
(165)
Vzdušná ulička 4900…, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Zabýváme se servisem, prodejem a repasováním turbodmychadel. Dodání turbodmychadla do 48 hodin. Velké množství turbodmychadel skladem na provozovně.

7Autocentrum Chomutov

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Raisova 890, Chomutov
Otevřeno do 16:00

Provádí opravy motorových vozidel všech značek včetně diagnostiky řídících jednotek, jedná se také o vozidla nákladní. Společnost klade velký důraz na spokojenost svých klientů, kterým nabízí kompletní služby za rozumné ceny. K zákazníkovi přistupují osobně a vždy vyslyší jeho požadavky a jeho…

8SCHÄFER a SÝKORA, s.r.o.12 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Cihlářská 1000/2, Rumburk 1
Otevřeno do 16:00

Společnost SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., nabízí obchodním partnerům špičkové služby na vysoké úrovni, pružný cenový systém odpovídající danému zákazníkovi, technické poradenství, marketingovou podporu v podobě prodejních akcí, sponzoring a osobní přístup k zákazníkovi. Pružné řešení reklamací, pořádání…

9Štarman Jan

Provoz autoservisu, motoservisu a pneuservisu. Nabídka lepení autoskel či diagnostiky řídících jednotek a odtah vozidel. Dále provádíme opravy turbodmychadel.

10Autoservis Braný, s.r.o. - Bosch service Praha 9 Hloubětín

4.8
★★★★★
★★★★★
(135)
U Elektry 650, Praha 9
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Autoservis Braný Praha 9 - Hlubětín, je autorizován na provádění záručních i pozáručních oprav zařízení Bosch. Jedná se o opravy vstřikovacích systému naftových a benzinových motorů, auto elektriky a elektroniky, startérů, alternátorů, montáž tažných zařízení a brzdových systémů, včetně ABS pro…


Firmy v dalších lokalitách


Oprava turba u automobilů, vozů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto služby jsou k dispozici pro všechny typy vozidel, včetně osobních automobilů, nákladních vozidel a autobusů.

Oprava turba u automobilů a vozů je velmi důležitá, protože turbodmychadlo je klíčovou součástí motoru. Pokud je turbodmychadlo poškozené nebo nefunguje správně, může to vést k výraznému snížení výkonu motoru a zvýšení spotřeby paliva. Proto je důležité, aby byla oprava turbodmychadla provedena co nejdříve.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho specializovaných dílen, které nabízejí opravu turbodmychadel. Tyto dílny mají nejen zkušené techniky, ale také moderní vybavení, které umožňuje rychlou a efektivní opravu turbodmychadel. Navíc v oblasti Střední a Severní Čechy najdete i mnoho prodejců náhradních dílů, kteří nabízejí kvalitní díly za přijatelné ceny.

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní opravu turbodmychadel pro své vozidlo, oblast Střední a Severní Čechy je tou správnou volbou. Zde najdete nejen zkušené odborníky, ale také moderní vybavení a kvalitní náhradní díly. Kontaktujte některou z dílen v oblasti Střední a Severní Čechy a ujistěte se, že vaše vozidlo bude opět fungovat jako nové.