Opravy pojištěných vozidel – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými kvalitními službami v oblasti oprav pojištěných vozidel. Zdejší odborníci mají bohaté zkušenosti s opravami všech typů vozidel a jsou schopni poskytnout rychlé a spolehlivé služby za přijatelné ceny.

1–10 firem z 115 nalezených Filtry

1Černý Jiří - Autoservis

4.2
★★★★★
★★★★★
(64)
Křepelčí 205/6, Liberec VII-Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme autoservis pro všechny značky automobilů. Dále nabízíme montáž a servis LPG, včetně diagnostiky elektronických systémů vozidel.

2Auto - Poly spol. s r.o. (pobočka Příbram)1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Nová Hospoda 148, Příbram IX Bezdlužná

Autorizovaný prodej vozůl Škoda a VW. Vykupujeme ojeté vozy na protiúčet. Leasing nových a ojetých vozů. Záruční a pozáruční servis. Pojištění vozidel. Prodáváme náhradní díly a originální příslušenství. Ruční mytí vozidel a interiérů.

3Musil Roman - SIMI CAR

3.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Tyršova, Plaňany Bezdlužná

Autobazar osobních i užitkových vozidel. Vykupujeme a prodáváme, přijímáme do komise všechny typy automobilů, možnost protiúčtu. Zprostředkování úvěru a leasingu, spolu s povinným a havarijním pojištěním. Pneuservis a autoservis. Kompletní čištění vozidel.

4AUTO Pošík, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(81)
Kolínská 836, Uhlířské Janovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na prodej nových osobních automobilů Renault a originálních náhradních dílů. Provozujeme také autoservis, pneuservis, měření emisí. Poskytujeme leasing, úvěry a pojištění. Zajistíme odtahovou službu, půjčujeme náhradní vozy, vykupujeme starší vozy Renault.

5Horák Pavel - Papicar

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Poděbradská 4, Písková Lhota Bezdlužná

Nabízíme prodej, dovoz, výkup karavanů a automobilů, zprostředkování leasingu, úvěru a pojištění, autodopravu aut, karavanů a individuální dovoz vozidel či karavanů na objednávku. Zajistíme servis, STK, přihlášení.

6Prášek Pavel

Autobazar ojetých automobilů, autoservis. Zprostředkování úvěru, komisní prodej a pojištění. Dovážíme vozy ze zahraničí.

7Primatruck s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(55)
Železniční 281, Třebestovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Primatruck s.r.o. vznikla v roce 2007. Svým zákazníkům nabízí širokou škálu služeb jako např.: prodej vozidel všech typů mezi něž patří i prodej autobusů Isuzu, pronájem nákladních vozidel, výkup vozidel všech druhů a stáří a v neposlední řadě také odtahová služba. Společnost zajišťuje…

8AUTOZÍTKA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(208)
Martinovice 31 , Sukorady Bezdlužná

Nabízíme autorizovaný prodej a servis vozů značky Škoda. Na trhu působíme již přes 20 let.

9KB CAR, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(158)
Pražská 169 , Mladá Boleslav III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme autorizovaný dealer vozů Hyundai. V nabídce máme skladové i předváděcí vozy. Nabízíme testovací jízdy. Prodáváme náhradní díly. Poskytujeme servis. Financování vozu.

10MB Holding s.r.o.

Sukorady 100 , Sukorady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej nehavarovaných referentských vozů značky Škoda v plné tovární záruce. Zaměřujeme se především na manažerské vozy, které mají malý počet najetých kilometrů. Poskytujeme možnost odkoupení vozu formou protiúčtu nebo výkupem. Zajišťujeme pojištění motorových vozidel. Nabízíme autopříslušenství.


Firmy v dalších lokalitách


Opravy pojištěných vozidel v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky moderním technologiím a neustálému vzdělávání jsou zdejší specialisté schopni provádět opravy s vysokou přesností a kvalitou. Využívají nejnovější nástroje a technologie, aby zajistili, že vaše vozidlo bude opraveno co nejrychleji a s minimálními náklady.

Oblast Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivé služby v oblasti oprav pojištěných vozidel. Zdejší odborníci jsou schopni poskytnout kompletní servis včetně diagnostiky, oprav a údržby vozidel. Navíc nabízejí i další služby, jako jsou náhradní díly, pneumatiky a další doplňky.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé služby v oblasti oprav pojištěných vozidel, neváhejte kontaktovat odborníky z oblasti Střední a Severní Čechy. Jsou schopni poskytnout vám kompletní servis a zajistit, že vaše vozidlo bude v co nejlepším stavu.