Oxymetrie – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Plicní ambulance Kralupy s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Žižkova 81, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Plicní ambulance - provádíme očkování proti TBC. Vyšetřovací metody - EKG, spirometrie, pulzní oxymetrie, měření oxidu dusnatého v dechu.

2ALTERNA, s.r.o. - Plicní ambulance

V naší plicní ambulanci provádíme: komplexní diagnostickou a léčebnou péči, vyšetření parametru plicních funkcí (spirometrii), zjištění účinku léků na průdušky (bronchodilatační testy), vyšetření kyslíku v krvi (oxymetrie), odběr materiálu na bakteriologické vyšetření.

3LHL s.r.o.

Nabízíme špičkové produkty předních světových výrobců zdravotnické techniky a materiálu. Jsme autorizovaným ditributorem produktů Masimo Corporation - předního výrobce v oblasti pokročilé pulzní oxymetrie, minitorování mozkové aktivity, cerebrální oxymetrie a kapnografie.

4RVVMED s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Školní 562, Štětí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme ambulantní preventivní, diagnostickou a léčebnou zdravotní péči v oboru všeobecné praktické lékařství, interna a angiologie. V našich ordinacích využíváme moderní přístrojové vybavení, které nám umožňuje zajistit pro naše klienty vyšetření typu: EKG, orientační spirometrie, duplexní…

5DAWON, spol. s r.o.

Provoz plicní ambulance a laboratoře. Provádění bodypletysmografie, difuze, FENO, spirometrie i oxymetrie.


Firmy v dalších lokalitách


Oxymetrie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Oxymetrie najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.