Ozubená kola s přímým, šikmým ozubením – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými vynikajícími strojírenskými výrobky, mezi něž patří i ozubená kola s přímým, šikmým či ozubením. Tyto kvalitní výrobky jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a s využitím moderních technologií, což zaručuje jejich vysokou odolnost a spolehlivost.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1RENKARD s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Pražská 693, Mimoň Bezdlužná Ověřená

Potřebujete kvalitní a spolehlivé hřídele? Pak si je nechte vyrobit od nás. V RENKARD se zabýváme výrobou a renovacemi kardanových hřídelí, zemědělských hřídelí, automobilových hřídelí a stavebních hřídelí.

2STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Kladenská 78, Hřebeč Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dovozem a dodávkami výrobků v oblasti strojírenství, elektrotechniky a plastů. Dodáváme měřicí transformátory proudu a napětí pro nn a vn sítě RITZ, PTFE plasty, šnekové převodovky AUMA, kuželové převodovky ZIMM a řadu dalších výrobků.

3MTT spojovací materiál, ložiska, železářství

4.6
★★★★★
★★★★★
(133)
Andělská 688, Kutná Hora
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej ložisek, spojovacího materiálu, kotevní techniky a veškerého železářského zboží. Zhotovení klíčů.

4TPB, spol. s r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Plazy 113, Plazy

Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem. Specializujeme se na ložiska, mazací tuky, lepidla a tmely, těsnění a řetězy.Dodáváme i náhradní díly pro automobily. Zakázková výroba těsnění na počkání přímo u nás na prodejně.

5CLEMSA CENTRAL EUROPE spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Podolí 30, Nehvizdy Bezdlužná

Naše společnost CLEMSA CENTRAL EUROPE spol. s r.o. je na trhu od roku 1995 a zabývá se především vratovými, garážovými, přístupovými a zabezpečovacími systémy. Jsme jedním z předních českých dodavatelů veškerých komponentů pro automatizaci vratové techniky. Našim cílem je poskytnout zákazníkům…

6Prokservis s.r.o.

Výroba pevnostních poloos. Výroba ozubených kol. Hypoidní ozubení pro závodní vozy, expediční speciály. Výroba ozubených kol pro stavební stroje, obráběcí stroje. Hřídele.

7Kindl Stanislav- KINDL STROJÍRNA

Želevčice 3, Slaný Bezdlužná

Ozubená kola. Ocelové konstrukce.

8CHEPING, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Řetenická 133, Újezdeček Bezdlužná

Naším oborem je výroba v oboru zámečnictví dle dokumentace, svařování, ohýbání. Možnost pozinkování, lakování, kalení a cementace. Vyrábíme technologické celky, svařence, ocelové konstrukce, mříže, zábradlí. Provádíme kovoobrábění - soustružení, frézování, broušení.

9PIKRON s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
Pražská 3347/46a, Ústí nad Labem…
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

PIKRON je jedním z předních dodavatelů řemenů a řemenových pohonů v České republice. Naše produkty dodáváme do mnoha oblastí průmyslu, zemědělství i soukromého sektoru. Naše sklady obsahují více než 56000 skladových položek a kromě prodeje řemenových pohonů se zabýváme i prodejem průmyslových…

10AKNILAS s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Boleslavská 1173, Nymburk
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabízíme ložiska, gufera, těsnění, O-kroužky, řemeny i řetězy, lepidla, tmely a oleje. Prodáváme rukavice, kola, tyče, pružiny.


Firmy v dalších lokalitách


Ozubená kola s přímým, šikmým ozubením v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Ozubená kola jsou nezbytnou součástí mnoha strojů a zařízení, a proto je důležité mít k dispozici kvalitní výrobce, který dokáže splnit veškeré požadavky a potřeby zákazníka. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele ozubených kol v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám rádi poradí a pomohou s výběrem toho nejlepšího řešení pro vaše potřeby.