Plastika nosu – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Esthé a.s. - klinika plastické chirurgie Praha

4.4
★★★★★
★★★★★
(43)
Na Příkopě 1047/17, Praha 1 - Staré…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika patří mezi špičková centra plastické chirurgie v České republice. Máme dlouholeté zkušenosti a více než 50 tisíc spokojených zákazníků. K naší práci přistupujeme s citem a snahou docílit co nejpřirozenějšího efektu. Nabízíme širokou škálu úkonů a kvalitní pooperační péči, která je…

2LaserPlastic - Klinika laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Platnéřská 11, Praha 1 Bezdlužná Ověřená

Plastická chirurgie. Laserová a estetická dermatologie.

3MUDr. Petr SIROTEK - Estetická a plastická chirurgie

Plastická a estetická chirurgie. Tvarujeme tělo odsáváním tuku. Provádíme zvětšování rtů, prsů. Provádíme operace obličeje a krku. Operujeme nos, oční víčka, odstálé boltce, čelo. Dále operujeme varixy, sklerotizaci.

4MUDr. Svatopluk Svoboda - Ordinace a poradna plastické chirurgie Praha2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Václavské náměstí…, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Zabýváme se plastickou a estetickou chirurgií. Nabízíme kvalitní prsní implantáty, zvětšování a zmenšování prsů, modelace prsů, plastické úpravy genitálu, liposukce problémových partií, plastické úpravy břicha, lifting obličeje, modelace očních víček, korekce nosu, modelace odstátých boltců.…

5Perfect Clinic s.r.o. - klinika plastické a estetické chirurgie1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kartouzská 3274/10, Praha 5 - Smíchov Bezdlužná

Jsme plastická chirurgie tým Romana Kufa a Zdeňka Prose nabízíme plastické operace jako jsou zvětšení prsou, modelace prsou, liposukce, operace horních víček, facelift, plastika uší, plastika nosu, operace břicha a další.

6INTER CLINIC Praha-Radotín,spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Výšince 149/3, Praha 5-Radotín Bezdlužná

Jsme soukromá klinika plastické a vlasové chirurgie s 20letou tradicí a provádíme transplantace vlasů s doživotní zárukou a široké spektrum výkonů plastické chirurgie jako liposukce, tumescentní liposukce, plastika prsou, břicha, nosu, víček, facelifting atd.

7GynCentrum, spol. s r.o. - Plastická chirurgie a Gynekologie1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Hloubětínská 3/13, Praha 9 Bezdlužná

Soukromé zdravotnické zařízení, poskytující léčebnou péči v oblasti gynekologie, mammologie, plastické a estetické chirurgie, plastické gynekologie, laseroterapie, komplexní preventivní péče i rehabilitace a fyzikální terapie. Plastická a estetická chirurg se zabývá chirurgickými úpravami zevnějšku…

8Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o.

Konstantinova 1479/1, Praha 4 - Chodov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme centrum estetické plastické chirurgie, nabízíme širokou škálu výkonů z oblasti estetické chirurgie a prodáváme kompresivní doplňky.

9Eleganz Clinic, s.r.o.- plastická a estetická chirurgie

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na břevnovské pláni…, Praha 6 Bezdlužná

Poskytujeme péči v oblasti chirurgie, plastické chirurgie, chirurgie ruky, péče o jizvy. Nabídka modelace rtů, prsou, vibrační liposukce, odstranění pigmentových skvrn, plastiky stehen, nosu a čela.

10Plastická chirurgie Praha - Doležal Tomáš, MUDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Národní 58/32, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Nabízíme kompletní spektrum zákroků plastické a estetické chirurgie: odstáté boltce, oční víčka, nos, facelifting, zvětšení, zmenšení a modelace prsou, liposukce, plastika břicha, operace stehen a paží. Nadstandardní pooperační péče je samozřejmostí.


Firmy v dalších lokalitách


Plastika nosu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Plastika nosu najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.