Plastová čelní ozubená kola – Střední a Severní Čechy

Plastová čelní ozubená kola jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádaným výrobkem. Tyto kola jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou velmi odolná vůči opotřebení.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Kladenská 78, Hřebeč Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dovozem a dodávkami výrobků v oblasti strojírenství, elektrotechniky a plastů. Dodáváme měřicí transformátory proudu a napětí pro nn a vn sítě RITZ, PTFE plasty, šnekové převodovky AUMA, kuželové převodovky ZIMM a řadu dalších výrobků.

2CHEPING, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Řetenická 133, Újezdeček Bezdlužná

Naším oborem je výroba v oboru zámečnictví dle dokumentace, svařování, ohýbání. Možnost pozinkování, lakování, kalení a cementace. Vyrábíme technologické celky, svařence, ocelové konstrukce, mříže, zábradlí. Provádíme kovoobrábění - soustružení, frézování, broušení.

3Walther Flender s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
K Raškovci 851, Kolín Bezdlužná

Převody ozubenými řemeny, klínovými řemeny, válečkovými řetězy. Ozubené řemeny, klínové řemeny, řetězy, ozubené řemenice, klínové řemenice, řetězová kola, ozubená kola, ozubené hřebeny, hřídelové spojky, převodovky, elektromotory, frekvenční měniče, speciální dopravníkové válce pro výrobní linky.


Firmy v dalších lokalitách


Plastová čelní ozubená kola v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému designu a vlastnostem jsou ideální pro použití v různých průmyslových odvětvích, jako jsou například automobilový průmysl, strojírenství nebo potravinářský průmysl. Plastová čelní ozubená kola jsou také velmi snadno montovatelná a mají dlouhou životnost. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé kola pro vaše stroje, určitě byste měli zvážit plastová čelní ozubená kola.