Podlahová chemie – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1BETOSAN s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Nová cesta 291/40, Praha 4
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej a výrobu stavební chemie a hydroizolačních materiálů. Nabízíme výrobky pro sanace betonu, hydroizolace a podlahové systémy.

2Píša Vladimír

4.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Třídvorská 357, Kolín Bezdlužná Ověřená

Prodej a montáž podlah, podlahových krytin, stavební chemie.

3Dlažby a obklady Kolín

4.8
★★★★★
★★★★★
(57)
Havlíčkova, Kolín
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Prodej keramických obkladů, dlažeb, stavební chemie a doplňků do koupelen. Zastupujeme přední domácí i zahraniční dodavatele. Najdete nás v Kolíně v Halvíčkové ulici za městem směr Čáslav po pravé straně.

4ADOZ barvy s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(174)
Křižíkova 1424, Benešov
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Specializovaný prodej barev - laků, fasádních barev, omítek, zateplovacích systémů, sádrokartonů, litých podlah. Prodejně provozujeme tónovací centrum, půjčujeme podlahové brusky a stříkací techniku. Prodej OSB desek, palubek a tepelných izolací.

5VOSA-MVS, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(19)
Dr. E. Beneše 80, Bystřice Bezdlužná

Stavební firma. Provádíme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, průmyslových staveb i střech na klíč. Rekonstrukce bytového jádra. Strojně nanášené umělé omítky. Nabízíme zemní práce a pokládání zámkové dlažby. Prodej stavebního materiálu. Jsme výhradní distributor zateplovacího systému EOS.

6Jiří ODEHNAL- ODEFLOOR

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sídliště 409, Žebrák Bezdlužná

Firma Odefloor se zabývá aplikací podlahových systémů - průmyslové podlahy, pro bytovou výstavbu a aplikací průmyslových podlah. Základní myšlenkou a cílem firmy je poskytnout zákazníkům špičkové podlahové systémy a průmyslové podlahy s použitím materiálů od renomovaných zahraničních a tuzemských…

7UZIN s.r.o. - Podlahová stavební chemie

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Českomoravská 2255…, Praha 9 - Libeň Bezdlužná

Specializujeme sen a výrobu a prodej výrobků pro přípravu podkladů podlah, podkladová lepidla a další příslušenství.

8F.A.R. LINE, spol. s r.o.

Prodáváme obklady, dlažby, koupelnové vybavení a sanitární techniku.

9BRALEP s.r.o.

Společnost BRALEP s.r.o. byla založena v roce 1996. Její výrobní program zahrnuje vývoj a výrobu stavební chemie pro podlahové systémy. Široký sortiment obsahuje penetrace, samonivelační vyrovnávací hmoty a opravné tmely, rychle tuhnoucí stěrkové hmoty, těsnicí materiály, dále lepidla na koberce,…

10Stavebniny Josef Pauzer

4.8
★★★★★
★★★★★
(41)
Všetatská 3, Tišice
Otevřeno do 11:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. V našem sortimentu naleznete cihelné bloky, maltové směsi, sádrokartony, zateplovací systémy a další. Nabízíme také polystyren, zámkové dlažby, ztracené bednění, izolace, kari sítě a komíny. Zaměřujeme se také na vrchní probarvené omítky a jiné.


Firmy v dalších lokalitách


Podlahová chemie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Podlahová chemie najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Střední a Severní Čechy.