Pohotovost pro chovatele zvířat – Střední a Severní Čechy

Pohotovost pro chovatele zvířat je důležitou službou, která umožňuje majitelům zvířat získat rychlou a efektivní pomoc v případě zdravotních problémů svých miláčků. Tato služba je obzvláště důležitá pro chovatele zvířat, kteří mají v péči větší počet zvířat a potřebují být připraveni na různé…

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1H-vet.spol.s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(538)
Lochotínská 699, Praha 10-Horní… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá zvířata. Léčíme nejen nemoci psů a koček, ale i nemoci králíků a malých savců. Naší specializací je interní medicína, chirurgie, ortopedie a kardiologie. V rámci kardiologie provádíme echokardiografii. Navštivte naši veterinu, o vašeho mazlíčka se…

2Veterinární nemocnice VetPro

4.3
★★★★★
★★★★★
(557)
Klučovská 1280, Český Brod – Liblice Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici VetPro poskytujeme veterinární preventivní, diagnostickou a léčebnou péči. Specializujeme se na internu, chirurgii, stomatologii, dermatologii a další veterinární obory. Zajišťujeme nonstop veterinární pohotovost. Navštivte naši veterinu v Českém Brodě.

3VETERINÁRNÍ KLINIKA ERIKA - MVDr. Pavel HRON

4.4
★★★★★
★★★★★
(1009)
náměstí Dr. Václava…, Praha 8 – Libeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Na naší veterinární klinice poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Specializujeme se na chirurgii, ortopedii a oftalmologii. Zajišťujeme veterinární nonstop pohotovost včetně hospitalizace. Navštivte naši veterinu na Praze 8.

4MM-VET s.r.o. – MVDr. Jan Mára1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(160)
Branická 1242/32, Praha 4 – Braník Bezdlužná Ověřená

Na veterinární klinice MM-VET poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům, hlodavcům a ptákům. Nabízíme komplexní veterinární služby včetně očkování, čipování, kastrací, chirurgických zákroků a dalších služeb. Navštivte naši veterinární ordinaci na Praze 4.

5A.A.R. Veterinární klinika Kolín

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Šotnovská 157, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace včetně rtg, ekg, sono, skia, zubního ultrazvuku. Veterinární salon pro úpravu, koupání a stříhání psů a koček. Pohotovostní služba.

6MVDr. Pavlína Pánková Váňová - VETERINÁRNÍ KLINIKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(102)
Zahradní 1363, Čáslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby pro psy, kočky a drobná zvířata v oblasti prevence (preventivní prohlídky, vakcinace, protiparazitární program, stříhání drápků, čipování, vydávání mezinárodních pasů, tetování štěňat, digitální RTG snímkování, poradenství chovu vč. výživy). Zabýváme se diagnostikou v oborech…

7NEOvet s.r.o. - veterinární klinika pro malá zvířata

4.8
★★★★★
★★★★★
(77)
Jeníkovská 1925, Čáslav
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Veterinární klinika pro psy, kočky, drobné savce, plazy a exotické ptactvo. POHOTOVOST s přítomností lékaře na pracovišti Po - Ne 08:00 - 20:00 hod. Veterinární klinika se nachází v jižní části Čáslavi, v blízkosti Městské nemocnice Čáslav a Lékárny U Nemocnice.

8Veterinární klinika VETMEDIKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(200)
Jungmannova 127, Uhlířské Janovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ambulance s chirurgií pro malá terarijní a exotická zvířata. Provádíme čipování, rentgen, RTG dysplazie, sono, ultrazvuk na zubní kámen, inhalační narkózu, terap. laser, laboratorní diagnostiku. Zařizujeme pohotovostní a výjezdovou službu. Nabízíme služby stříhání psů a…

9MVDr. René Ullmann - veterina1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Hwiezdoslavova 701…, Mladá Boleslav
Dnes už má zavřeno

Poskytujeme veterinární péči a prevenci. Interna, chirurgie, konzultace, prodáváme krmiva a speciální diety. Čipujeme a vystavujeme cestovní pasy. Pohotovost mimo ordinační hodiny po telefonické dohodě.

10Langer Jiří, MVDr. - Veterinární klinika Salvus2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(19)
Mládežnická 1340, Mladá Boleslav Bezdlužná

Non-stop pohotovost. Nabízíme digitální rtg a rtg skia, hemtologie, biochemie, čipování, europasy. Spolupráce s externími specialisty a dalšími vet. klinikami. Nabídka široké palety služeb včetně poradenství, prodeje speciálních krmiv a diet.


Firmy v dalších lokalitách


Pohotovost pro chovatele zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí pohotovostní služby pro chovatele zvířat. Tyto kliniky jsou vybaveny moderním vybavením a kvalifikovanými veterináři, kteří jsou připraveni poskytnout pomoc v případě potřeby.

Mezi služby, které jsou součástí pohotovostního servisu pro chovatele zvířat, patří:

1. Non-stop přístup k veterinární péči - Majitelé zvířat mohou kdykoliv využít služeb veterinární kliniky, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

2. Diagnostika a léčba - Veterinární klinika nabízí kompletní diagnostiku a léčbu zdravotních problémů zvířat, včetně chirurgických zákroků.

3. Transport - V případě potřeby mohou majitelé zvířat využít transportní služby, které jsou součástí pohotovostního servisu.

4. Poradenská služba - Veterinární klinika poskytuje majitelům zvířat poradenskou službu, která jim pomůže s péčí o své miláčky.

5. Očkování - Veterinární klinika nabízí očkování proti různým nemocem, které mohou zvířata ohrožovat.

Pohotovost pro chovatele zvířat je důležitou službou, která umožňuje majitelům zvířat získat rychlou a efektivní pomoc v případě potřeby. v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici veterinární kliniky, které nabízejí kompletní pohotovostní servis pro chovatele zvířat. Tyto kliniky jsou vybaveny moderním vybavením a kvalifikovanými veterináři, kteří jsou připraveni poskytnout pomoc v případě potřeby.