Pokládka živice, živičných směsí – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho specialistů na výrobu a prodej živičných směsí a pokládek. Tyto produkty jsou využívány především v oblasti stavebnictví a opravách silnic.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme specialisté na dopravní značení a silniční stavby. Realizujeme vodorovné, svislé a dočasné dopravní značky. Poskytujeme prodej dopravních značek i jejich pronájem. Nabízíme kompletní stavební práce na pozemních komunikacích i mimo nich. Mezi naše další služby patří úpravy povrchů vozovek…

Poslat poptávku 3k-znacky.cz 601 001 513

Oborem naší činnosti jsou montáže střešních konstrukcí na klíč a pokládání střešních krytin včetně vypracování návrhů. Pokrývačské práce. Větrané fasády.

Poslat poptávku capekstrechy.cz 569 428 793

Hlavní náplní naší činnosti jsou dodávky zemních prací a veškeré zemní práce při plynofikaci obcí, pokládce napěťových a sdělovacích kabelů. Dále se zabýváme výstavbou přístupových komunikací. Provádíme také řezání a bourání živice a betonu, úpravu zeleně a provozujeme nákladní autodopravu.

Poslat poptávku khlevrysanek.webpark.cz 775 243 642

Stavíme a opravujeme vozovky, pokládáme živičné povrchy, lité asfalty, opravujeme výtluky, řežeme silnice, zalíváme spáry, provádíme zemní práce UNC. Nabízíme kontejnerovou a nákladní dopravu. Servisujeme stavební stroje - finišery, válce, frézy.

Poslat poptávku machido.cz 241 470 437

Zajišťujeme kompletní instalatérské práce - rozvody vody, odpadů, pokládku inženýrských sítí - kanalizační stoky i vodovodní řady. Osazení vodoměrných a revizních šachet. Výkopové a zemní práce, stavební úpravy. Provádíme opravy živičných povrchů.

Poslat poptávku 603 465 469

Pokládáme živičné povrchy, zámkovou dlažbu, řezání vozovek, chodníků, živice, zálivka spár, asfalt, beton, pronájem finišer Bitelli, recyklátor Bagela, Lokust, UNC, Avia kontejner, frézování. Opravujeme vozovky, chodníky, parkoviště, cesty i dvory.

Poslat poptávku silnicemalek.cz 602 366 732

Půjčovna nářadí nabízí stavebním firmám i jednotlivcům zapůjčení strojů a nářadí za velmi výhodných podmínek a cen. Veškeré nářadí a spotřební materiál lze u nás také zakoupit. Provádíme stavby rodinných domů, hal, průmyslových objektů a půdních vestaveb. Realizujeme rekonstrukce bytů, fasád,…

Poslat poptávku klimaterm.cz 415 653 878

Jedním ze dvou směrů jsou speciální práce, konkrétně vrtání a řezání živic a betonů. Pro tyto práce je naše firma vybavena speciálními stroji. Druhým směrem, kterým se naše firma zabývá, jsou klasické stavební práce, jako jsou hrubé stavby rodinných domů, fasádní zateplovací systémy, zpevněné…

Poslat poptávku kmch.cz 235 520 215

Provádíme zemní a výkopové práce v širokém okolí Kladna, Prahy či Středočeském kraji. Realizujeme výkopy inženýrských sítí, terénní práce, výkopy základů, bourací a demoliční práce, odvoz a recyklaci stavební suti i dovoz a vykládku stavebního materiálu, písků, štěrků, betonu či živičných směsí,…

Poslat poptávku zmpr.cz 777 341 223

Výstavby a rekonstrukce objektů, montáže sádrokartonových příček a podhledů, pokládku zámkové dlažby a živičných povrchů.

Poslat poptávku buildprag.cz 241 481 492

Pokládka živice, živičných směsí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Živice jsou materiálem, který se používá k výrobě asfaltových směsí, které jsou následně použity na silnicích a dalších komunikacích. Pokládky jsou pak využívány při pokládání dlažeb a chodníků. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kvalitních výrobců těchto produktů, kteří se snaží nabízet nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu. Pokud hledáte živičné směsi nebo pokládky v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se neváhejte obrátit na místní specialisty, kteří vám rádi poradí a pomohou s výběrem toho nejlepšího produktu pro vaše potřeby.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.