Poradenstvím při zdravém životním stylu – Střední a Severní Čechy

Poradenství při zdravém životním stylu je důležitou součástí prevence mnoha zdravotních problémů. v oblasti Střední a Severní Čechy se mohou obyvatelé obrátit na různé instituce, které jim mohou pomoci s výběrem vhodného stravování, cvičení a dalších aktivit, které přispívají k zdraví.

1–10 firem z 117 nalezených Filtry

1Dűrichová Elena

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Řepov 36, Řepov Bezdlužná

Nabízí širokou paletu rekvalifikačních kurzů v oblastech kosmetických, pedikérských, masérských služeb, modeláže nehtů, kadeřnictví, provoz solárií a poradce zdravého životního stylu.

2Studio Vitalita s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Formanova 582/4, Čáslav Bezdlužná

Studio Vitalita se zabývá výživovým poradenstvím na špičkové úrovni opírající se o výsledky celotělové analýzy na přístroji InBody 230 a Max Pulse. Dále studio poskytuje cvičení na světoznámých vibračních plošinách Power Plate pod vedením zkušeného trénéra a trénink na revolučním přístroji pro…

3Optik Visio2 pobočky

Malé Náměstí 1700, Benešov
Otevřeno do 18:00

Provozujeme oční optiku. Poskytujeme dostatečný výběr kolekcí značkových i neznačkových obrub. Naleznete u nás jak obruby univerzální, tak módní styl za příznivou cenu. Ze širokého sortimentu si u nás vybere každý zákazník. Kontaktní čočky mají oproti brýlím zejména při aktivním životním stylu,…

4Lahůdky Příbram s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(48)
Lhota u Příbramě 79, Lhota u Příbramě Bezdlužná

Již řadu let vaříme hotová jídla s dovozem až k zákazníkovi, který má denně na výběr ze dvou hlavních jídel.Zajistíme Vám kompletní raut na firemních akcích, rodinných oslavách (včetně obsluhy), zapůjčíme veškerý inventář i mobiliář. Připravíme pečené sele, naložené steaky, zapůjčíme gril i pípu.…

5Axis Optik s.r.o.13 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Pražská 149, Příbram II
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naše firma nabízí dioptrické i sluneční brýle, kontaktní čočky a lupy. Provádíme měření zraku a aplikace kontaktních čoček. Poradenství vizážisty. Zajišťujeme opravy brýlí. Prodáváme dioptrické a sluneční brýle značek Polaroid, Ray Ban, Hannah, Jaguar, Vogue a jiné. Oční optika s bezplatným…

6Náhoda s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Korunní 2206/127, Praha 3 -Vinohrady
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme revolucí v oblasti seznamování a naše seznamka má kromě galerie členů také seznamovací aktivity a nabízí možnosti na nový vztah. Připravit osobní koučink a styling, sex-koučink a služby v oblasti fyzičky a vše za asistence osobního konzultanta.

7Poradna Šance zdraví VIVIDUS - MUDr. Hana Horychová1 pobočka

Poskytuji poradenství ve výživě a homeopatii. Poradím se zdravým životním stylem a jak bezpečně zhubnout či očistit organizmus a předejít nemocem, nebo zmírnit jejich projevy.

8Syrový Vít, Ing. - zdravotní poradna1 pobočka

Provozuji poradenství v oblasti výživy, zajišťuji testování potřebných a škodlivých látek v krvi i stanovení alergizujících potravin.

9LISTED Consulting s.r.o. - Centrum přes výživu a zdraví

Centrum výživy a zdraví. Individuální výživové poradenství. Jsme předním odborníkem v oblasti hubnutí a zdravého životního stylu. Na základě našeho vyšetření vytvoříme Váš Osobnostní profil hubnutí, pomocí kterého získáte zdravé sebevědomí, štíhlou postavu a skvělou kondici.

10ŽILKA OPTIK STUDIO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(124)
Budečská 793/1, Praha 2 - Vinohrady
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Firma ŽILKA OPTIK STUDIO s.r.o. působí v Praze od roku 2002. Za dobu své existence si společnost vybudovala přední pozici na domácím trhu. Studio se kromě distribuce brýlí špičkového designu značek Alain Mikli, Philippe Starck, , Mykita, Kio Yamato, l.a. Eyeworks, Oliver Goldsmith a Gold and Wood,…


Firmy v dalších lokalitách


Poradenstvím při zdravém životním stylu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

1. Zdravotní středisko - v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik zdravotních středisek, které nabízejí poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou poskytnout informace o správném stravování, cvičení a dalších aktivitách, které pomáhají udržovat zdraví.

2. Fitness centra - v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik fitness center, která nabízejí poradenství v oblasti cvičení a zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou pomoci s výběrem vhodného tréninku a cvičení, které pomáhají udržovat zdraví a kondici.

3. Nutriční poradci - v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik nutričních poradců, kteří nabízejí poradenství v oblasti stravování a zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou pomoci s výběrem vhodné stravy a doporučit potraviny, které pomáhají udržovat zdraví.

4. Lékaři - v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik lékařů, kteří mohou poskytnout poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou poskytnout informace o prevenci různých zdravotních problémů a doporučit vhodné cvičení a stravování.

5. Zdravotní pojišťovny - v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik zdravotních pojišťoven, které nabízejí poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Odborníci zde mohou poskytnout informace o prevenci různých zdravotních problémů a doporučit vhodné cvičení a stravování.

Poradenství v oblasti zdravého životního stylu je důležité pro udržení zdraví a prevenci různých zdravotních problémů. v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik institucí, které nabízejí odborné poradenství v této oblasti. Obyvatelé mohou využít služeb zdravotních středisek, fitness center, nutričních poradců, lékařů a zdravotních pojišťoven. Díky těmto službám mohou získat informace o správném stravování, cvičení a dalších aktivitách, které přispívají k zdraví.