Poradenství v oblasti katastru nemovitostí – Střední a Severní Čechy

Poradenství v oblasti katastru nemovitostí je pro majitele nemovitostí v oblasti Střední a Severní Čechy nezbytné. Tento proces je složitý a vyžaduje odborné znalosti, aby se zabránilo chybám a problémům v budoucnu.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Geodézie Hradiště s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příčná 1536, Mnichovo Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme veškeré zeměměřické práce nejen v okrese Mladá Boleslav. Geometrické plány, vytyčování vlastnických hranic, inženýrská geodézie, vytyčování staveb, zaměřování inženýrských sítí, digitální zpracování zakázek.

2Geodézie Nymburk s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého třída 449…, Nymburk Bezdlužná

Naše firma nabízí kompletní geodetické služby a práce pro katastr nemovitostí - geometrické plány, vytyčení vlastnických hranic, zaměření budov a pozemků a poradenství v oblasti inženýrské geodézie, vytyčení polohy staveb, zaměření fasád a další. Působíme na trhu již od roku 2003.

3GEOLINE, spol. s r.o.

Firma GEOline, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným. Byla založena v roce 1991, zapsána je v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 5083. Od svého vzniku se zaměřuje na provádění geodetických prací v plném rozsahu. V současné době ji tvoří 15…

4Realitní kancelář MV reality s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(93)
Klicperova 1943, Lysá nad Labem Bezdlužná

Realitní kancelář MV reality vznikla 25.5. 2016 s 11ti letými zkušenostmi majitele kanceláře Michala Vrňáka. Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí v oblasti kde bydlí a kde působí i s jinými aktivitami.

5Geodézie Hradiště s.r.o. (Mladá Boleslav)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Olbrachtova 599/8, Mladá Boleslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme veškeré zeměměřické práce nejen v okrese Mladá Boleslav. Geometrické plány, vytyčování vlastnických hranic, inženýrská geodézie, vytyčování staveb, zaměřování inženýrských sítí, digitální zpracování zakázek.

6Trigorn Services CZ s.r.o.

Naše firma se specializuje na inženýrskou a důlní geodezii, mapování, 3D skenování a poradenství. Provádíme vytyčovací práce, zaměření objektů a hmoty, monitoring, bodová pole, vrtné plány, 3D laserové skenování a vektorizace. Zákazníkům nabízíme kompletní práce v oblasti katastru nemovitostí.

7Mělnická geodetická, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bezručova 108, Mělník Bezdlužná

Poskytujeme vytyčování vlastnických hranic a geometrické plány. Dále nabízíme poradenství v oblasti katastru nemovitostí.

8Semkovych Taras, Ing.

Nabízíme a provádíme geodetické práce a zaměřování plánů stavebních objektů a služby v oblasti katastru nemovitostí.

9LUŽICKÁ REALITNÍ KANCELÁŘ, spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Třída 9. května 393…, Rumburk 1 Bezdlužná

Nabízíme poskytování služeb v oblasti obchodování s nemovitostmi a prodej a pronájem bytových i nebytových prostor i také nabízíme vyhotovení znaleckých posudků a zajišťujeme sepisování kupních a nájemních smluv a zastoupení při jednání s katastrálním úřadem.

10GEODÉZIE ENGINEERING s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hrdlořezská 21, Praha 9 Hrdlořezy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme geodetické práce v investiční výstavbě. Zabýváme se zeměměřičskou a poradenskou činností v oblasti katastru nemovitostí.


Firmy v dalších lokalitách


Poradenství v oblasti katastru nemovitostí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Poradci v oblasti katastru nemovitostí v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici, aby pomohli majitelům nemovitostí s jakýmkoli dotazem týkajícím se katastru nemovitostí. Tyto poradenské služby mohou pomoci majitelům nemovitostí s převodem vlastnictví, změnou vlastnických práv a dalšími otázkami týkajícími se katastru nemovitostí. Poradenství v oblasti katastru nemovitostí v oblasti Střední a Severní Čechy je klíčové pro zajištění správného a bezproblémového procesu při nakládání s nemovitostmi.