Poradenství v oblasti katastru nemovitostí – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Geodézie Hradiště s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příčná 1536, Mnichovo Hradiště
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádíme veškeré zeměměřické práce nejen v okrese Mladá Boleslav. Geometrické plány, vytyčování vlastnických hranic, inženýrská geodézie, vytyčování staveb, zaměřování inženýrských sítí, digitální zpracování zakázek.

2GEOLINE, spol. s r.o.

Firma GEOline, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným. Byla založena v roce 1991, zapsána je v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 5083. Od svého vzniku se zaměřuje na provádění geodetických prací v plném rozsahu. V současné době ji tvoří 15…

3Realitní kancelář MV reality s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Klicperova 1943, Lysá nad Labem Bezdlužná

Realitní kancelář MV reality vznikla 25.5. 2016 s 11ti letými zkušenostmi majitele kanceláře Michala Vrňáka. Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí v oblasti kde bydlí a kde působí i s jinými aktivitami.

4Geodézie Hradiště s.r.o. (Mladá Boleslav)1 pobočka

Olbrachtova 599/8, Mladá Boleslav
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádíme veškeré zeměměřické práce nejen v okrese Mladá Boleslav. Geometrické plány, vytyčování vlastnických hranic, inženýrská geodézie, vytyčování staveb, zaměřování inženýrských sítí, digitální zpracování zakázek.

5Trigorn Services CZ s.r.o.

Naše firma se specializuje na inženýrskou a důlní geodezii, mapování, 3D skenování a poradenství. Provádíme vytyčovací práce, zaměření objektů a hmoty, monitoring, bodová pole, vrtné plány, 3D laserové skenování a vektorizace. Zákazníkům nabízíme kompletní práce v oblasti katastru nemovitostí.

6Mělnická geodetická, s.r.o.

Poskytujeme vytyčování vlastnických hranic a geometrické plány. Dále nabízíme poradenství v oblasti katastru nemovitostí.

7HANYŠOVÁ Miroslava

Poradenství pro oblasti katastru nemovitostí, prověřování vlastnictví, zápisy do katastru nemovitostí, geometrické plány, uzavírání smluv.

8Semkovych Taras, Ing.

Nabízíme a provádíme geodetické práce a zaměřování plánů stavebních objektů a služby v oblasti katastru nemovitostí.

9GEODET-PRAHA.CZ s.r.o.- Geodezie1 pobočka

Nabízím vyhotovení geometrických plánů. Poskytujeme poradenství v oblasti geodézie, katastru nemovitostí, zaměření staveb a domů.


Firmy v dalších lokalitách


Poradenství v oblasti katastru nemovitostí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Poradenství v oblasti katastru nemovitostí najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.