Porodní asistent, asistentka – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1GynPohl s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gynekologická ordinace GynPohl s.r.o. nabízí komplexní služby - preventivní prohlídky, ultrazvuk, prevence onemocnění prsu, volba vhodné antikoncepce, očkování proti HPV, chirurgická léčba hemoroidů, biolampa, očkování proti karcinomu děložního čípku. Pro nastávající maminky vede těhotenskou…

2Studio Femina

Nestátní zdravotnické zařízeí. Vlasta Marková - porodní asistentka. POLIKLINIKA - LIPA, SEYDLEROVA 2451, PRAHA 5 - NOVÉ BUTOVICE, 6. patro - FEMINA tel. 604 553 508.

3Unipa - Unie porodních asistentek

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Londýnská 596/28, Praha 2-Vinohrady Bezdlužná

Sdružujeme porodní asistentky na základě individuálního členství. Členkami se mohou stát ty porodní asistentky, které pracují ve státních i nestátních zdravotnických zařízeních, soukromé porodní asistentky, studentky oboru porodní asistence i porodní asistentky na mateřské dovolené.

4Bc. Martina Suchardová

Pracuji jako porodní asistentka v Královehradeckém a Libereckém kraji. Provázím ženy těhotenstvím, porodem i obdobím po porodu. Nabízím poradenství i telefonické konzultace.

7Petra Mrázová

Nabízíme kurzy předporodní přípravy pro nastávající matky a laktačního poradenství. Poskytujeme návštěvní služby v těhotenství a po porodu.


Firmy v dalších lokalitách


Porodní asistent, asistentka v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Porodní asistent, asistentka najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.