Potahy na stolní tenis – Střední a Severní Čechy

Potahy na stolní tenis jsou nezbytnou součástí každého stolu pro stolní tenis. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho lidí, kteří se věnují tomuto sportu a potřebují kvalitní potahy, které jim umožní hrát na vysoké úrovni.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1O'STYLE

4.4
★★★★★
★★★★★
(43)
Mírové náměstí 490…, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme e-shop a kamenný obchod se sportovním a volnočasovým oblečením. Dále v našem sortimentu naleznete i bytový textil jako ručníky osušky, povlečení, potahy, prostěradla a předložky.

2R.A.S.O., s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Mírová 127, Mimoň Bezdlužná

Poskytujeme kompletní servis, opravy a potahování kulečníkových stolů, Zabýváme se pronájmem kulečníků, fotbálků i šipkových terčů.

3Ivan Makalouš - kulečníky-šipky.cz3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(34)
5. května 1241/42, Praha 4 Nusle Bezdlužná

Prodej a půjčovna kulečníkových a pokerových stolů, stolní fotbálek, hokej, tenis a šipky, koule, triangl, pouzdra, křídy, držáky a špičky, madla, pružiny, mincovníky, počítadla, zámky, klíče a hráče, servis, potahování kulečníků a repas fotbálků.


Firmy v dalších lokalitách


Potahy na stolní tenis v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Potahy na stolní tenis jsou k dispozici v různých materiálech a provedeních, aby vyhovovaly potřebám každého hráče. Kvalitní potahy zaručují lepší kontrolu a přesnost při hře, což je klíčové pro úspěch v tomto sportu. Pokud hledáte potahy na stolní tenis v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na širokou nabídku výrobků od renomovaných výrobců. Vyberte si potahy, které vám nejlépe vyhovují a užijte si stolní tenis na plno!