Potravinářská pšenice – Praha - město

Potravinářská oblast Praha - město je známá svými kvalitními produkty, mezi něž patří i pšenice. Tato oblast je ideální pro pěstování pšenice díky svému klimatu a půdě.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Vyrábíme stroje i zařízení pro zemědělství, potravinářství, mlýny a průmyslové technologie. Dodáváme technologie pro posklizňové zpracování, čističky obilí, sila, sušičky, linky na drobná semena, osiva, loupačky, odíračky, prosévačky, dále čištění, loupání, třídění (pšenice, ječmen, žito, oves,…

Poslat poptávku jk-machinery.cz 222 362 620

Šlechtění sladovnických ječmenů a potravinářských pšenic pro krmné a technické účely.

Poslat poptávku 266 021 593

Potravinářská pšenice v lokalitě Praha - město – detailní popis

Pšenice je jedním z nejvýznamnějších obilovin v potravinářském průmyslu a je používána k výrobě chleba, těstovin, sladového ječmene a mnoha dalších produktů. Pšenice z oblasti Praha - město je vynikající kvality a je velmi oblíbená u zákazníků díky své vynikající chuti a vůni. Pokud hledáte kvalitní pšenici pro vaše potravinářské výrobky, určitě byste měli zvážit pšenici z této oblasti.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.