Právo na ochranu osobnosti – Střední a Severní Čechy

Právo na ochranu osobnosti je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležité. Každý člověk má právo na ochranu svého jména, obrazu, zdraví a soukromí.

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1Škvorová Věra, JUDr., Ph.D., advokát - advokátní kancelář

Advokátní kancelář JUDr. Věry Škvorové, Ph.D. se zaměřuje obzvláště na následující obory práva: občanské právo, rodinné právo, trestní právo, pracovní právo a správní právo. Naší úzkou specializací jsou případy s mezinárodním prvkem (rozvody, péče o nezletilé, výživné, tzv. mezinárodní únosy dětí),…

2Advokátní kancelář Klára Samková s.r.o. - AK Praha 2

2.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Španělská 742, Praha 2 - Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Advokátní kancelář Kláry Samkové poskytuje advokátní služby se zaměřením na bytové, obchodní, pracovní, správní i rodinné právo. Nabízí zastupování u soudů, v trestním a dědickém řízení, ochranu lidských práv, ochranu osobnosti i spotřebitele. Veškeré advokátní služby nabízíme v českém, anglickém a…

3Mgr. Kamil Štěpánek - Advokátní kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Jindřicha z Lipé…, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím komplexní právní služby v oblasti občanského, obchodního, pracovního, rodinného, trestního a správního práva. Zabývám se ochranou osob a nemovitostmi.

4Advokátní kancelář JUDr. Eva Ondřejová, LL.M.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Jungmannova 36/31, Praha 1 Bezdlužná

Nabízíme advokátní kancelář, která patří mezi přední odborníky v oblasti ochrany osobnosti, mediálního práva a náhrady škody.

5Červenková Barbara, JUDr., advokátka

Naše kancelář poskytuje komplexní právní služby a poradenství v oblasti obchodního, občanského a rodinného práva. Zaměřujeme se na autorské a pracovní právo. Významně se specializujeme na právo neziskových organizací a realizaci developerských projektů.

6Veselý Jiří, JUDr., advokát

Nabízím právní služby v oblasti trestního, dědického a občanského práva včetně rozvodů, společného jmění manželů a ochrany osobnosti.

7AK-BUREŠ VOJTĚCH Mgr.

Václavské náměstí…, Nové Město-Praha 1
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AK-BUREŠ VOJTĚCH Mgr., se sídlem Václavské náměstí 807/64, 110 00, Nové Město-Praha, v okrese Praha 1 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2015. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

8KMVS, ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Hellichova 458/1, Malá Strana-Praha 1
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

KMVS, ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ, s.r.o., se sídlem Hellichova 458/1, 118 00, Malá Strana-Praha, v okrese Praha 1 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 122620, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2007. Pracuje u nás 6 - 9…

9Věra Babíčková JUDr. (pobočka Vestec)1 pobočka

Advokátní služby, zaměření na dražby, nekalou soutěž, nadace, restituce, majetkové spory a ochranu osobnosti.

10Gregůrek Jiří, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husovo nám. 82/10, Beroun Bezdlužná

Advokátní služby.


Firmy v dalších lokalitách


Právo na ochranu osobnosti v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Toto právo je zajištěno zákonem a je nutné ho respektovat. Pokud dojde k porušení tohoto práva, může být dotčená osoba poškozena a může požadovat náhradu škody. Proto je důležité, aby se každý řídil pravidly a respektoval právo na ochranu osobnosti.