Prodej dřevěné, rekreační, horských chat – Střední a Severní Čechy

Prodej dřevěných rekreačních chat v horských oblastech je v poslední době velmi žádaným způsobem investice. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí mnoho krásných míst, kde si můžete pořídit svou vysněnou chatu.

1–10 firem z 128 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Realitní kancelář TRIÁDA se pohybuje v oblasti realit, především zajišťuje pronájem a prodej nemovitostí, rekreačních a komerčních objektů, jako jsou chaty a chalupy i pozemky. Náš tým zkušených makléřů provede odborné znalecké posudky, zajistí prohlídky, fotografie nemovitosti a výkup vaší…

Poslat poptávku triada-reality.cz 481 311 122

JUDr. Lenka Hrušková Dumrealit.cz zprostředkovává prodej, pronájem a výkup všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady.

Poslat poptávku dumrealit.cz 318 694 125

Specializujeme se na zprostředkování prodeje i nákupu nemovitostí v regionech Rakovnicko, Křivoklátsko, Novostrašecko a Jesenicko. Znalosti regionu a vlastní databáze zájemců. Peníze rychle za Váš dům.

Poslat poptávku realitykaspar.cz 313 511 314

Firma MT Progress, s.r.o. vznikla v roce 2001. Byla založena lidmi s více než desetiletou zkušeností ve stavebnictví a na trhu s nemovitostmi a se vztahem k našemu regionu.

Poslat poptávku mt-progress.cz 608 111 426

Nabízíme kompletní realitní servis. Zprostředkování prodeje bytů, domů, pozemků, chat a dalších. Výkup nemovitostí.

Poslat poptávku nova-reality.cz 313 572 885

Zajistíme kompletní poradenství v realitní oblasti včetně právního servisu. Zařídíme prodej a pronájem bytů všech druhů vlastnictví, činžovních domů, vil, rodinných domků, pozemků a chat. Provádíme správu nemovitostí. Zabýváme se půdní výstavbou bytů.

Poslat poptávku bytecky-sro.cz 603 420 218

Nabízíme prodej a pronájem všech typů nemovitostí, správu nemovitostí a další realitní služby. Pořádáme dražby nemovitostí, zajistíme zastupování při dražbách včetně elektronických. Dále nabízíme právní servis, legalizaci staveb, poradenství, odhady nemovitostí a zpracování daňových…

Poslat poptávku mdrk.cz 315 626 471

Profesionální realitní kancelář s nabídkou kompletních služeb a poradenství v oblasti realit. Vykupujeme domy, byty, pozemky i v exekuci.

Poslat poptávku remax-czech.cz 731 618 492

MAXIMA REALITY je ryze česká společnost s 22letou tradicí zodpovědného a etického přístupu ke klientům. Zakládáme si na seriózním přístupu ke klientům, ochotě a profesionalitě. Málokterá realitní kancelář nabízí tak široké zázemí pro prodej a pronájem nemovitostí. Každému obchodnímu případu se…

Poslat poptávku maxima.cz 800 111 555

Prodej dřevěné, rekreační, horských chat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Dřevěné chaty jsou velmi oblíbené pro svůj rustikální vzhled a příjemnou atmosféru. Tyto chaty jsou ideální pro ty, kteří hledají únik z města a chtějí si užít klid a pohodu v přírodě. V horských oblastech je mnoho aktivit, které můžete podniknout, jako například turistiku, cyklistiku nebo lyžování. Dřevěné chaty jsou také velmi oblíbené mezi turisty, kteří hledají ubytování v přírodě. Pokud hledáte investici do nemovitostí, prodej dřevěných rekreačních chat v horských oblastech je skvělou volbou. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho krásných míst, kde si můžete pořídit svou vysněnou chatu a užít si klid a pohodu v přírodě.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.