Prodej hotelového nábytku – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1LEKY s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Milčice 106, Milčice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vyrábíme skleněné vitríny, prosklené pulty, opracováváme ploché sklo. Zhotovujeme zrcadlové stěny a kuchyně na míru, montujeme vestavěné skříně.

2Pavlík Roman

Návrhy, zařizování a úpravy interiérů škol, restaurací, hotelů, kanceláří, ordinací, prodejen i kuchyní na klíč; prodej stolů, židlí a křesel.

3PROGRES SERVIS SIBŘINA, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Masojedy 59, Masojedy Bezdlužná

Výroba a prodej světelné a zvukové výstražní technologie, komponentů pro sanitní vozidla. Poskytování servisu pro záchranné systémy. Dále nabízíme zdravotnickou přepravní techniku, zástavby speciálních vozidel, elektrocentrály a přepravní techniku.

4LUGI s.r.o. - Český výrobce nábytku

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Areál Šroubáren 40, Libčice nad Vltavou Bezdlužná

Výroba nábytku na zakázku. Moderní atypický nábytek z masivu a dýhy, nábytek do kuchyně, obývacího pokoje, jídelny, ložnice, šatny, koupelny, pracovny, předsíně, dětského pokoje. Kancelářský nábytek, vestavěné skříně, postele, matrace a rosty, knihovny. Nábytek do hotelů, bank, recepcí, restaurací,…

5VECTOR INTERNATIONAL spol.s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Čsl. armády 702, Hostivice Bezdlužná

Dovoz a prodej hotelové vybavení, minibarů, sejfů, fénů, koupelnových doplňků, televizí, hotelových vozíků, kartových zámků, konferenčního i hotelového nábytku, čističů bot, žehličů kalhot, hotelového textilu, košů, popelník a jiného zboží.

6EIFLER, spol. s r.o. - Čalounictví a prodej čalounického materiálu Praha

Poděbradská 594/13, Praha 9 - Vysočany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchod, maloobchod, prodej čalounického materiálu. Nabízíme čalounické služby, restaurování, čalounictví a oprava čalounění pro lodě, automobily, hotely i restaurace. Zajišťujeme repliky a renovace starožitného nábytku. Provádíme dekoraterské práce, výrobu matrací i truhlářství. Prodáváme…

7FESCHU lighting & design s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Přátelství 733/8, Praha 10 - Uhříněves Bezdlužná

Vytváření 3D návrhů a realizace vybavení interiérů prodejen a obchodů na klíč, chladicí vitríny, neutrální vitríny, prodejní pulty, regály. Projektujeme a dodáváme osvětlení BÄRO pro čerstvé potraviny – maso a uzeniny, pečivo, zeleninu a lahůdky.

8FestTech, s.r.o. - bankovní technika, trezory, turnikety a neprůstřelné pokladny

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Cukrovarská 98/55, Praha 9 - Čakovice Bezdlužná

Zabýváme se trezorovou a bankovní technikou, zabezpečovacími zařízeními jako jsou turnikety nebo bezpečnostní a protipožární dveře. Dále nabízíme trezorové místnosti, neprůstřelné pokladny, pokladní misky, regálové systémy a rotomaty. Zajišťujeme komplexní služby, servis a poradenství včetně návrhů…

9Bazar nábytku U Slávka

3.9
★★★★★
★★★★★
(154)
U svobodárny 259/5a, Praha 9 - Libeň
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Výkup a prodej bytového, kancelářského, hotelového, zahradního nábytku. Nábytek z dovozu, rustikální nábytek, nové zboží i zboží II. jakosti.

10IPM interier s.r.o.1 pobočka

Navrhujeme a realizujeme interiéry hotelů, kanceláří a bytů. Zabýváme se designem, výrobou a prodejen nábytku.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej hotelového nábytku v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej hotelového nábytku najdete 58 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 52 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Střední a Severní Čechy.