Prodej matic šestihranných, samojistných – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho prodejců matic, ale pouze někteří nabízejí šestihranné samojistné matice. Tyto matice jsou ideální pro použití v náročných podmínkách, kde je nutné zajistit pevnost a stabilitu spoje.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1ELESA+GANTER CZ s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Počernická 272/96, Praha 10 – Malešice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám nejširší sortiment normovaných strojních dílů. U nás zakoupíte ovládací prvky, upínací páky, regulační prvky, ukazatele polohy, kloubové prvky, zajišťovací prvky, prvky pro hydraulické systémy včetně olejoznaků a mnoho dalších strojních prvků. Vyhovíme i požadavkům na…

2MTT spojovací materiál, ložiska, železářství

4.6
★★★★★
★★★★★
(133)
Andělská 688, Kutná Hora
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej ložisek, spojovacího materiálu, kotevní techniky a veškerého železářského zboží. Zhotovení klíčů.

3METALCOM Kutná Hora a.s.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Úmonín 1, Úmonín Bezdlužná

Dodáváme spojovací, upevňovací materiály pro stavebnictví, strojírenství, automobilový průmysl, elektrotechniku. Vruty, kolíky, plastový program, podložky, matice, kotevní technika.

4Pematex s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Plynárenská 968, Kolín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem kotevního a spojovacího materiálu. Nabízíme hmoždinky a kotvy, vruty, hřebíky, šroubky, lepidla a další sortiment. Poskytujeme odborné poradenství na míru.

5AXA, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Starokolínská 174, Kolín IV Bezdlužná

Prodáváme ložiska, klínové řemeny, gufera, brusné kotouče a spojovací materiál. Nabízíme průmyslová i konstrukční lepidla a maziva.

6Otradovský Jiří - ALFAMARKET

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
ul.Pražská 54 …, Kolín Bezdlužná

Od roku 2004 poskytujeme služby v oblasti malo i velkoobchodního prodeje železářského zboží a širokého sortimentu pletiv a plotových sloupků. Působíme v regionech středních, východních, západních a jižních Čech. Zboží našim odběratelům zavážíme zdarma.

7KATOM MB,s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Jiráskova 295, Mladá Boleslav II
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem spojovacího materiálu, kotvící techniky, obráběcích nástrojů a měřidel. Nacházíme se v Mladé Boleslavi.

8Kočí Naděžda

Prodej spojovacího materiálu a chemických kotev, zajištění speciálního sortimentu a pravidelných dodávek firmám.

9K2L cz, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Kutnohorská 306, Mukařov Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod a maloobchod se spojovacím materiálem. Prodáváme šrouby, matice, závitové tyče, podložky, prvky pro montáž solárních panelů, nýty a kotevní techniku, nabízíme široký sortiment nerezového spojovacího materiálu.

10JASANSKÝ - spojovací materiál, s.r.o1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 360/37, Říčany
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme sortiment spojovacího materiálu, šrouby, matice, podložky vruty. Provádíme povrchové úpravy materiálů galvanickým zinkováním. Maloobchod, velkoobchod i internetový prodej.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej matic šestihranných, samojistných v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Prodej šestihranných samojistných matic je tedy v této oblasti velmi důležitý a mnoho zákazníků hledá právě tyto produkty. Pokud hledáte spolehlivého prodejce matic v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat ty, kteří nabízejí šestihranné samojistné matice. Tyto produkty vám zajistí bezpečné a spolehlivé spoje, které vydrží i v náročných podmínkách.