Prodej stomatologických souprav – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1FISCHER DENTAL s.r.o.

Na Žižkově 634, Liberec Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní vybavení zubních ordinací a laboratoří přístroji a spotřebním materiálem. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Dodáváme zubní soupravy, stomatologické nástroje, stomatologické soupravy Planmeca, intraorální, panoramatické a 3D zobrazování, mikroskopy, kompresory,…

2Paur Martin1 pobočka

Nabízíme prodej a servis stomatologických souprav, zubních vrtaček, turbínek, kolének, násadců, mikromotorů a ultrazvuků.

3ADR - dental s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Do borovin 202, Praha 5 - Lochkov Bezdlužná

Zaměření naší firmy je specializováno především na realizace zubních ordinací a laboratoří, dentálních klinik a jejich kompletním vybavením zdravotnickou technikou včetně softwarových doplňků a souvisejících dentálních produktů, jako jsou zubní soupravy, dentální intraorální rentgeny, panoramatické…

4Macko Roman - Dentalniservis.cz

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Korytná 1538/4, Praha 10 - Strašnice Bezdlužná

Roman Macko nabízí servis a prodej přístrojů a nástrojů používaných ve stomatologických ordinacích a laboratořích. Nabízí chirurgické a endodontické instrumenty, profylaxe, násadce, turbíny, kompresory, odsávačky, vytvrzovací lampy, ultrazvuk, odlučovače amalgámu a další.

5R-Dent & Co. s.r.o.

Prodej zubních souprav a příslušenství. Nabídka stomatologických křesel a ordinačních stoliček.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej stomatologických souprav v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Prodej stomatologických souprav najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.