Prodej točené, domácí zmrzliny – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1Cukrárna Epiro

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Náměstí 94, Rožďalovice
Otevřeno do 17:00

Cukrárna Epiro Vám nabízí sladkosti a posezení v příjemném prostředí. Z nabídky můžeme uvést výběr zákusků za přijatelné ceny, cukrovinky, nanuky, zmrzlinu kopečkovou, v letním období točenou zmrzlinu. Na objednávku Vám vyrobíme dorty, mini zákusky, cukroví, pouťové i svatební koláčky. Vyrábí…

2Almeco, s.r.o. - Cukrářské, zmrzlinářské a pekařské suroviny

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Škvorecká 1803, Úvaly
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Výroba a prodej zmrzlinářských, cukrářských a pekařských surovin. Nabízíme a dodáváme kompletní sortiment pro pro cukráře, zmrzlináře, pekaře, chocolatiery, cateringy, barmany, pekaře, hotely, restaurace, kavárny a bary. Nabízíme čokolády, polevy, dochucovací krémy, suché náplně, mandlové suroviny…

3Markéta Blahovcová - MIMA1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(137)
Svatojánská 217/19, Beroun-Závodí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Výrobou cukrářského sortimentu se naše firma zabývá od roku 1994. Kromě běžných typů zákusků jsme schopni nabídnout i výrobu věcí poměrně netradičních. Nabízíme Vám výrobu a dodávky veškerého cukrářského sortimentu.

4Cukrárna Marcipánka1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(108)
Mladoboleslavská 8, Praha 9 - Vinoř Bezdlužná

Vlastní výroba atypických svatebních a firemních dortů. Objednaný dort si můžete nechat doručit na místo oslavy se zárukou na dort. Vhodné pro cateringové spol., firemní oslavy, svatby a podobné příležitosti. Výroba pravé italské zmrzliny Bigatton.

5Bc. Jana Klemová- Cukrárna Pierot

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Cukrovarská 15/20, Praha 9 - Čakovice
Otevřeno do 18:00

Cukrárna prodává a nabízí cukrářské výrobky, dorty, zákusky, svatební koláče, svatební dorty, obložené chlebíčky, prodej zmrzliny, minidezerty, cukrovinky, občerstvení, vánoční cukroví a také sortiment pro diabetiky.

6MOCCA plus, s.r.o.2 pobočky

Naším oborem je cukrářská výroba tradičních českých zákusků a dortů. Prodáváme i rozvážíme pro cukrárny. Nabízíme atypické či svatební dorty, italskou zmrzlinu.

7Cukrárna Venezia RUMBURK1 pobočka

Matušova 789/10, Rumburk 1
Otevřeno do 17:00

Cukrárna s rodinnou tradicí. Pořádání oslav, zákusky s rozvozem, poháry, nápoje, možnost posezení na letní terase.

8Cukrárna Michaela

Husova 904, Nový Bor
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Specializujeme se na domácí výrobu marcipánových cukrářských výrobků z kvalitních surovin. Zaměřujeme se hlavně na dorty.

9MONACO int. s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(70)
Mladoboleslavská 209, Praha 9 Bezdlužná

Dodáváme zařízení pro gastronomické provozy, pizzerie a cukrářské výrobny. Nabízíme cukrářské suroviny, pomůcky a sortiment pro vybavení hotelů.

10Dobrá trafika

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Újezd 400, Praha 1 - Malá…

Naše kavárna nabízí veliký výběr nápojů a pochoutek od pravého turka až po 20letou brandy. Na své si přijdou milovníci sladkého například v podobě zmrzlinových pohárů, připravovaných ze zmrzlin Mövenpick, nebo sladkého domácího pečiva, stejně jako čajů, káv, vína, džusů a lihovin. Nekuřáci se mohou…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej točené, domácí zmrzliny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej točené, domácí zmrzliny najdete 42 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 38 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Střední a Severní Čechy.