Prodej zdravotnické techniky – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 43 nalezených Filtry

1MediBase Services s.r.o.

Pod Kavalírkou 1300…, Praha 5 Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a servisem zdravotnické techniky. Nabízíme operační a vyšetřovací lampy, dermatologické lupy, lasery CoolTouch, IPL a frakční laser firmy Photonova. Dále to jsou monitory dechu, měřiče krevního tlaku, ultrazvukové čističky, dezinfekce a autoklávy.

2RADIX CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čáslavská 231, Kutná Hora Bezdlužná

Prodej zdravotnických technologií pro humánní i veterinární medicínu. Provádíme záruční a pozáruční opravy a BTK lékařských přístrojů.

3MAGNETOTERAPIE DIMAP s.r.o.

Prodáváme zdravotnickou techniku. Magnetoterapie klinická a domácí, podkožní plynové pistole, elektroléčba.

4LINET spol. s r.o.

Želevčice 5, Slaný Bezdlužná

Vyrábíme nemocniční a pečovatelská lůžka, matrace, nábytek a další zdravotnické vybavení.

5Proormedent s.r.o.

Nabízíme prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme motodlahy Artromot®, aktivně pasivní léčebné pohybové přístroje Thera Trainer®, dynamický vertikalizátor Balance Trainer, rehabilitační chodníky a aktivně pasivní přístroje s funkční elektrickou stimulací RT300 FES. Dále dodáváme ortopedické…

6PLATOM servis spol.s.r.o.

Společnost Platom servis se specializuje na prodej a servis zdravotnické, rehabilitační a laboratorní techniky. Provádí revize, prohlídky včetně kompletního servisu zdravotnické techniky pro státní i soukromý lékařský sektor. V nabídce má i kompletní vybavení ordinací a sálů.

7HOSPIMED, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Malešická 2251/51, Praha 3-Žižkov

Dovoz zdravotnické a gastronomické techniky, zdravotnické a gastronomické dodávky na klíč, záruční a pozáruční servis.

8HOLTE MEDICAL, a.s.

Naším oborem je nákup, skladování a prodej zdravotnických prostředků třídy I a II . Distribuce prostředků zdravotnické techniky - obvazový materiál, stříkačky, jehly, šicí materiál, rukavice, stomatologický materiál, implantáty. Distribuce léčivých přípravků.

9Medicton Group s.r.o.- zdravotnická technika2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Za Hanspaulkou 877/9, Praha 6-Dejvice Bezdlužná

Nabízíme výrobu i prodej a servis zdravotnické techniky či široký výběr lékařských přístrojů - tonometry, spirometry, fetální dopplery, pulzní oxymetry, EKG, lékařské váhy, lékařské teploměry, defibrilátory, inhalátory, optotypy, otoskopy, oftalmoskopy, vyšetřovací lampy, negatoskopy včetně…

10AUDIOSCAN, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem a servisem lékařských přístrojů.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej zdravotnické techniky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej zdravotnické techniky najdete 43 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 39 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Střední a Severní Čechy.