Projekce na likvidaci odpadů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na projekci a likvidaci odpadů. Tyto společnosti mají k dispozici moderní technologie a vysoce kvalifikované pracovníky, kteří dokážou efektivně a bezpečně odstranit různé druhy odpadů.

1–10 firem z 122 nalezených Filtry

1EKORA s.r.o. - ekologické služby a ochrana životního prostředí3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sinkulova 329/48, Praha 4 – Nusle Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se ochranou životního prostředí a poskytováním ekologických služeb. Orientujeme se zejména na sanační práce a odstraňování ekologických zátěží. Provádíme geologické práce a hydrogeologické práce, stavební a demoliční práce, ekologické audity, posuzování vlivů na životní prostředí a…

2ARTECH spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkova 152, Litvínov-Horní… Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme odborné služby ve výstavbě včetně, projektů, projekce dopravních staveb, projektové inženýrské činnosti a studie proveditelnosti. Dále se zabýváme realizací staveb, dokumentací a posudky vlivu na životní prostředí.

3H-INTES s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pod Borkem 319, Mladá Boleslav… Bezdlužná

Realizace komunikací, opěrných zdí, parkovacích ploch a mostů, zemní práce, drcení stavební sutě. Poradenská a projektová činnost v investiční výstavbě.

4Ing. Dalibor Gut - zahrady GUT4 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(4)
Dobročovice 35, Dobročovice Bezdlužná

Navrhujeme a realizujeme zahrady na klíč. Rekonstruujeme a udržujeme zahrady a veřejnou zeleň. Závlahové systémy, jezírka, kácení, zdravotní řez, zahradní stavby.

5GEOINDUSTRIE s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Prokopa Holého 586, Velký Osek

Provádíme speciální zakládání staveb či stávajících objektů včetně zpracování projektové dokumentace.

6Ing. Dalibor Gut - zahrady GUT (pobočka Benešov)4 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(4)
Na Svépomoci 1094, Benešov Bezdlužná

Navrhujeme a realizujeme zahrady na klíč. Rekonstruujeme a udržujeme zahrady a veřejnou zeleň. Závlahové systémy, jezírka, kácení, zdravotní řez, zahradní stavby.

7SAPIKO, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Vysoká Pec 252, Bohutín – Vysoká Pec Bezdlužná

Nabízíme stavební práce včetně zateplování, montáží sádrokartonových systémů, terénních úprav a odstraňování staveb.

8ZEMAN Jiří, Ing.1 pobočka

Báňské projekty, Nakládání s odpady, Životní prostředí, Geologické služby, Měřictví, Vrty. Projektování vrtů pro studny a tepelná čerpadla. Nabízíme služby v oblasti správy nemovitostí.

9Fiala Projekty s. r. o.1 pobočka

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Stavíme vodohospodářské stavby (úpravny vody, vodojemy, čistírny odpadních vod, vodovodní řady, kanalizační řady - gravitační i tlakové, bazény), administrativní stavby, občanské stavby, sportovní stavby a bazény, obytné stavby a plynofikace.…

10VHS PROJEKT, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Zlončice 144, Zlončice Bezdlužná

Nabízíme vyhotovení projektové dokumentace vodohospodářských staveb a vyhotovení projektové dokumentace inženýrských staveb.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce na likvidaci odpadů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Projekce odpadů je důležitá pro správné plánování likvidace a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. V oblasti Střední a Severní Čechy se také nachází mnoho skládek a sběrných dvorů, kde lze odpad odevzdat a zajistit jeho bezpečnou likvidaci. Pokud hledáte spolehlivou firmu pro projekci a likvidaci odpadů v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na zkušené odborníky s moderní technologií a širokou nabídkou služeb.