Projekce, projektování vzduchotechniky – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1KALIX s.r.o.

Působíme v oboru vzduchotechniky a klimatizace včetně servisních služeb a dopravy. Zajišťujeme projektovou dokumentaci vzduchotechniky a posuzujeme stávající systémy. Poskytujeme odborné konzultace, provádíme studie a navrhujeme řešení.

2Ing. Václav Voborník

Na Svahu 1092, Kosmonosy
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Projektování topení, vzduchotechniky, chlazení. Zajišťuji průkazy energetické náročnosti budov, energetické posudky a audity.

3Opočenský Tomáš

Firma působí na trhu již od roku 1997. Základem naší firmy je montážní skupina elektromontérů s vysokou kvalifikací v oboru. Firma se specializuje na realizaci a dodávky elektromontážních prací. Zajišťujeme veškeré montážní práce v oblasti slaboproud, EPS, EZS,domácích telefonů a vzduchotechniky.…

4INSTALACE Praha, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Kutnohorská 288/82, Praha 10 -Dolní… Bezdlužná

Kompletní dodávky kanalizace, vody, plynu, topení, chlazení, technologických rozvodů, vzduchotechniky, klimatizace, měření a regulace, silnoproudu, slaboproudu. Projektové dokumentace.

5THERMOGAS PROFIBAU s.r.o.

Termogas Kladno spol. se zabývá především činnosí v oblasti Voda-Plyn-Topení. Spolu s našimi subdodavateli ale nabízíme i kvalitní řešení v otázce svavební činnosti a to se zaměřením zejména na plynulý proces stavby a nadstandardní servis v oblasti elektroinstalace, vzduchotechniky, systému měření…

6LI-VI Praha, spol. s r.o.

Nabízíme a realizujeme projekty a dodávka a montáž a regulování vzduchotechniky a také i klimatizace a řešíme větrání a chlazení a odvlhčování a také i filtraci.

7NCI.CZ ENGINEERING s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Gorkého 1613, Litvínov Bezdlužná

Máme zkušenosti v oboru a dodávce vzduchotechniky, klimatizace, vytápění a nyní již i v nově zaváděných netradičních způsobech řešení techniky zařízení budov. Jsme firma, která se dále zabývá projektovou činností a inženýrskými službami. Klademe vysoký důraz na materiály a servis.

8SIL, spol. s r.o.

U Besedy 414, Liberec Bezdlužná

Firma se specializuje na projektovou činnost v oblasti vytápění, vzduchotechniky, měření a regulace.

9KLIMA - KOMPLEX spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ruprechtická 387/49, Liberec Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a montáže klimatizačního zařízení a vzduchotechnického zařízení, kondenzačních jednotek a chladícího zařízení. Zaměřujeme se hlavně na průmyslovou vzduchotechniku.

10NORDCLIMA CZ s.r.o.

Působíme v oboru klimatizace, vzduchotechniky, vytápění a chlazení. Mezi naše činnosti patří rovněž dokumentace a montáž solárních panelů pro ohřev teplé vody.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce, projektování vzduchotechniky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projekce, projektování vzduchotechniky najdete 34 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 31 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Střední a Severní Čechy.