Pronájem bezpečnostních schránek – Střední a Severní Čechy

Pronájem bezpečnostních schránek je v oblasti Střední a Severní Čechy stále častější. Tyto schránky jsou ideální pro ukládání cenných věcí, jako jsou doklady, šperky nebo hotovost.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Společnost anji s. r. o. provozuje následující aktivity: pronájem obchodních, kancelářských a skladovacích prostor, pronájem sídla společnostem a služby s tím spojené, službu 24SAFE poskytující pronájem nejmodernějších bezpečnostních schránek s plně automatizovaným robotickým systémem obsluhy a…

Poslat poptávku anji.cz 222 866 800

Poskytujeme a nabízíme realitní služby i nákup či prodej a pronájem nemovitostí a kancelářských prostor dále nabízíme garantované právní služby a úschovu peněz u notáře i v bance nebo v jistotním rezervačním účtu dále plné profesní pojištění a členství v Asociaci Realitních Kanceláří ČR.

Poslat poptávku 777 723 951

Pronájem bezpečnostních schránek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Bezpečnostní schránky jsou vybaveny moderními zabezpečovacími systémy, které zajišťují maximální ochranu proti krádeži a poškození. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici široká škála bezpečnostních schránek, které se liší velikostí a cenou. Pronájem bezpečnostních schránek je výhodný pro každého, kdo chce mít své cennosti v bezpečí.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.