Pronájem hliníkového lešení – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1V. V. lešení - Váňa Vladimír2 pobočky

Pikovická 162/4, Praha 4 - Braník Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme kompletní lešenářské služby zahrnující montáž, demontáž lešení, dopravu a pronájem lešení. Nabízíme pojízdné hliníkové věže Layher Blitz. V nabídce máme také pojízdné lešení a ochranné sítě. Jsme ochotní zajistit profesionální montáž lešení i na historických budovách. Také…

2ROLAND,spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Předboj 119, Předboj Bezdlužná

Nabízíme kompletní lešenářské služby, montujeme, demontujeme, dopravujeme a pronajímáme trubkové lešení, rámové lešení, pojízdné AL věže, lešení HAKI.

3IZOMAL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Malotice 101, Malotice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost provozuje stavebniny v obci Malotice , v okrese Kolín. Nabízíme vám široký sortiment stavebních materiálů, potřeb pro stavaře i řemeslníky. Zajišťujeme dodávku stavebních prvků i půjčovnu nářadí. Využijte naši nabídku a staňte se dalším.

4Nácovský Josef1 pobočka

Pronájem pojízdného hliníkového lešení. Dále nabízíme malby i nátěry včetně drobných zednických prací a úklidu. Malujeme bytové či nebytové interiéry. Natíráme střechy, okapy, komíny, dřevo.

5LEHMANN TECHNIK ČR, spol.s r.o.

Nabízíme hliníkové lešení a hydraulické pracovní plošiny.

6HAP SERVIS, s.r.o.- rámové a pojízdné lešení

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Bořivojova 878/35, Praha 3 Bezdlužná

Naše služby jsou zaměřeny na prodej, pronájem a montáž lešení. Kromě fasádního lešení nabízíme také pojízdné lešení, vysokozdvižné vozíky, žebříky, stavební výtahy a shozy na stavební suť. Provozujeme i půjčovnu nářadí, stavební a zahradní techniky.

7TRIDENT GROUP 007 s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(58)
Všehrdy 59, Všehrdy Bezdlužná

Prodávají stavební materiál a solární kolektory. Instalují systémová lešení na klíč zejména pro panelové domy a průmyslové objekty. Půjčují profesionální hliníkové pojízdné věže. Nabízí pronájem pracovní přívěsné plošiny se samostatnou obsluhou, stavebních buněk, mobilních toalet a další.

8KOBYLÁK Jan1 pobočka

Jan Kobylák půjčuje profi hliníkové žebříky, mycí a leštící stroje na podlahy.

9Zadražil Pavel

Firma Pavla Zadražila nabízí pronájem mobilního hliníkového lešení Custers, snadnou a rychlou montáž lešení s pracovni výškou 4-12m. Toto lešení má maximálně bezpečnou konstrukci. Provozovnu najdete v Týnci nad Sázavou.

10MEFR, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní lešenářské práce - montáž, demontáž, pronájem a dopravu trubkového, rámového a pojízdného lešení určeného k výstavbě, opravám, rekonstrukcím a zateplení rodinných, činžovních i panelových domů, kostelů, hal a dalších objektů.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem hliníkového lešení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Pronájem hliníkového lešení najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.