Pronájem reklamní fasády – Střední a Severní Čechy

Pronájem reklamních ploch na fasádách je v oblasti Střední a Severní Čechy stále populárnější. Firmy si uvědomují, že reklama na fasádě je velmi efektivní způsob, jak zaujmout pozornost potenciálních zákazníků.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Štorkán Luboš – Výškové práce

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Skalická 53, Žitenice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Získejte profesionální řešení výškových prací. Poskytujeme vám výškové práce všeho druhu a elektromontáže nízkého napětí. Provádíme kácení stromů, čištění okapů, nátěry fasád atd. V rámci elektromontáží se specializujeme na veřejné osvětlení a rozhlasy. Provozujeme půjčovnu plošin.…

2REKLAMSERVIS s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Albatrosová 341, Jesenice u Prahy Bezdlužná

Naše hlavní činnosti jsou - pronájem plošin, montáž reklamních plachet, výlepy samolepicích fólií a papírových reklam, výrobu a montáž reklamních nástaveb a billboardů, osvětlení reklamních zařízení, opravy a nátěry fasád, mytí oken a skleněných fasád, prořezy stromů.

3Studio FUTURE, s.r.o.- grafika a tisk

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Partyzánská 1546/26, Praha 7 - Holešovice

Nabízíme celkové portfolio tištěné reklamy, design, grafické návrhy, 3D a 2D animace a vizualizace, natáčení kinoreklam, promovideí, sportovní přenosy, dabing, webové stránky, multimédia a další.

4FRROD s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(28)
Čsl. armády 1878, Most
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Poskytujeme služby reklamní a propagační agentury, nabízíme světelnou a 3D reklamu, reklamní polepy a bannery, grafiku na fasádu budov a další služby v oblasti reklamy a tisku.

5WS media, s.r.o.1 pobočka

Reklamní plochy, billboardy a fasádní štíty k pronájmu.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem reklamní fasády v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto se stále více rozhodují pro pronájem těchto ploch. Nabídka je široká a zahrnuje různé velikosti a umístění. Pokud hledáte efektivní způsob, jak propagovat svou firmu v oblasti Střední a Severní Čechy, pronájem reklamních ploch na fasádách je skvělou volbou.