Pronájem reklamní fasády – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Štorkán Luboš

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Skalická 53, Žitenice Bezdlužná Ověřená

Získejte profesionální řešení výškových prací. Poskytujeme vám pronájem plošin, výškové práce a elektromontáže nízkého napětí. Výškové práce provádíme všeho druhu. Provádíme kácení stromů, čištění okapů, nátěry fasád atd. V rámci elektromontáží se specializujeme na veřejné osvětlení a…

2REKLAMSERVIS s.r.o.

Naše hlavní činnosti jsou - pronájem plošin, montáž reklamních plachet, výlepy samolepicích fólií a papírových reklam, výrobu a montáž reklamních nástaveb a billboardů, osvětlení reklamních zařízení, opravy a nátěry fasád, mytí oken a skleněných fasád, prořezy stromů.

3Studio FUTURE, s.r.o.- grafika a tisk

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Partyzánská 1546/26, Praha 7 - Holešovice

Nabízíme celkové portfolio tištěné reklamy, design, grafické návrhy, 3D a 2D animace a vizualizace, natáčení kinoreklam, promovideí, sportovní přenosy, dabing, webové stránky, multimédia a další.

4FRROD s.r.o.

Čsl. armády 1878, Most
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Poskytujeme služby reklamní a propagační agentury, nabízíme světelnou a 3D reklamu, reklamní polepy a bannery, grafiku na fasádu budov a další služby v oblasti reklamy a tisku.

5WS media, s.r.o.1 pobočka

Reklamní plochy, billboardy a fasádní štíty k pronájmu.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem reklamní fasády v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Pronájem reklamní fasády najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.