Proudnice kombinovaná, sportovní, pěnotvorná – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází široká nabídka sportovního vybavení, včetně kombinovaných proudnic. Tyto pěnotvorné proudnice jsou ideální pro sportovce, kteří hledají vysokou kvalitu a výkon.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Hřivna Ľubomír, Ing.

Jsme ostraha a hasiči a nabízíme práce s požární nebo kropící cisternou 8 m3: a plnění bazénů i teplá voda do bazénu a to od 1200 Kč za "fůru" podle ujeté vzdálenosti od Barrandova a máme požární a hasičskou techniku jako jsou hadice a proudnice a děláme čerpání a kropení a mytí komunikací.

2HASMAT, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Valčíkova 1950/3, Praha 8 - Libeň
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Komplexní požární ochrana objektů a staveb. Vyrábíme a prodáváme hasicí přístroje, hydranty, požární dveře i revizní dvířka, hadice, proudnice, požární nátěry, ucpávky INTUMEX, požární pásky a mřížky. Nabízíme revize.

3Formánek Jiří - revize požárních přístrojů

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dvořákova 97, Údlice Bezdlužná

Zajišťujeme servis v oblasti požární ochrany a bezpečnosti. Prodej, revizi a montáž ručních a pojízdných hasicích přístrojů všech typů. Prodej, revizi a montáž požárních hydrantů vnitřních i vnějších všech typů. Prodej, revizi a montáž požárních klapek, uzávěrů a ucpávek. Prodej a montáž ochranných…

4PYROS, spol. s r.o. (sídlo společnosti Praha 1)2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Biskupský dvůr 2085…, Praha 1
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní zabezpečení služeb v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Odpadové hospodářství. Prodej a revize hasicích přístrojů, hydrantů. Požární klapky, ucpávky.


Firmy v dalších lokalitách


Proudnice kombinovaná, sportovní, pěnotvorná v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému speciálnímu designu umožňují proudnice snadné ovládání a maximální pohodlí při používání. Kromě toho jsou tyto sportovní proudnice vyrobeny z kvalitních materiálů, což zaručuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé sportovní vybavení, neváhejte si pořídit kombinovanou pěnotvornou proudnici v oblasti Střední a Severní Čechy.