Psychiatrické choroby – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Psychoterapie Holubovi

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Křemencova 178, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Nabízíme psychoterapeutickou péči pro dospělé v celém spektru psychiatrických chorob. Nabízíme pomoc při úzkostních i depresivních poruchách, krizových životních situacích, partnerských krizích, psychických traumatech, syndromu vyhoření a pocitů únavy či vyčerpání.

2Psychiatrie, Gestalt Psychoterapie s.r.o.

Psychiatrie, Gestalt Psychoterapie s.r.o. nabízí služby psychiatra v Praze. Provádíme psychoterapie individuální, psychoterapie párové, dále léčíme poruchy a choroby, reaktivní stavy, stresové poruchy, úzkostné poruchy, deprese, poruchy příjmu potravy a poruchy spánku.

3PSYCHIATRICKÉ CENTRUM PRAHA1 pobočka

Ústavní i ambulantní psychiatrická léčebná péče se specializací na vědeckou a výzkumnou činnost zaměřenou na duševní choroby a na oblast duševního zdraví, centrum neuropsychiatrických studií, zjišťování, prevence a remediace rizikových faktorů.

4MACEK Jiří, MUDr.

Specializuji se na psychiatrickou ambulanci. Zaměřuji se na léčbu duševních chorob. Poskytuji poradenství pro osoby v těžkých životních situacích.


Firmy v dalších lokalitách


Psychiatrické choroby v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Psychiatrické choroby najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.