Psycholog, psycholožka – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Mgr. Eva Šilarová (Praha 3)1 pobočka

Husovo nám. 43/30 , Beroun Bezdlužná Ověřená

Dušezpytka – jsem psycholožka a psychoterapeutka, která vám nabídne podporu pro důležité životní změny. Možnost terapie pro jednotlivce i páry, rodinná terapie, dětské i rodičovské skupiny. Pracujeme na vzájemné důvěře, sdílení a respektu k individuálním životním procesům.

2Kavanová Radmila, PhDr.

Nabízíme psychologické poradenství.

3Psychologie Ústí

Odborná pomoc dospělým a dětem v náročných životních situacích, při úzkostech, depresi a strachu, poruchách příjmu potravy a jiných psychosomatických obtížích. Pomoc při řešení osobních a rodinných problémů, podpora v nesnadných životních situacích.

4Mgr. Eva Šilarová1 pobočka

aždý terapeut má svůj osobitý styl, své teorie, zkušenosti a pracovní metody.Můj styl plně vychází z potřeb klienta.Zajímám se o vnitřní svět duše, signály těla a životní energii.Považuji za důležité objevování převzatých i vytvořených mechanismů a vzorců v chování, komunikaci a celém životě…

5Zagyi Gabriela, Mgr.Mgr.

Pracuji jako psycholog a terapeut se zaměřením na kognitivně behaviorální terapii.

6Šupíková Marcela

Akátová 2695, Louny Bezdlužná

Nabízím psychologické poradenství a terapie v těchto oblastech: úzkost a obavy, závislosti, poruchy příjmu potravy, poruchy spánku, trauma v životě, oblast vztahová, asertivita a další.

7Mgr. Markéta Rozsívalová

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Specializuji se na krizovou intervenci, psychologické poradenství, individuální terapii a rodinnou terapii.

9Pospěchová Tereza, Mgr.

Řipská 15, Praha 3 Bezdlužná

Pracuji jako psycholožka a psychoterapeutka pro dospívající a dospělé v Psychoterapeutickém centru Řípská. Specializace: Gestalt psychoterapie, Kraniosakrální Biodynamika.

10PhDr. Eva Musílková - Můstek

Václavské náměstí 21, Praha 1 - Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracuji jako psycholožka se specializací na psychoterapie a závislosti.


Firmy v dalších lokalitách


Psycholog, psycholožka v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Psycholog, psycholožka najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.