Psychologické poradenství pro rodiče – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Spirála

K Chatám 22, Ústí nad Labem,… Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme psychosociální pomoc osobám, které se ocitnou v krizi. Součástí našich poskytovaných služeb je linka pomoci, krizová linka a krizová poradna. Respektujeme základní lidská práva a uplatňujeme individuální přístup. Naše preventivní programy zabezpečují negativní sociální jevy pro…

2Středisko ROSA, z. s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(29)
Římská 2846, Kladno
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Pomáháme rodinám s dětmi při řešení obtíží z důvodů zdravotních, etnických nebo sociálních handicapů. Nabízíme psychologické poradenství, terapii atd.

3Hrabovská Gabriela, Mgr.

Psychologické poradenství. Psychologická praxe, privátní poradenské pracoviště. Terapie Bachovými esencemi. Konzultace výchovných problémů.

4Alfa Human Service

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Biskupcova 110/84, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Internetové informační zdroje pro rodiče, kteří pečují o děti se zdravotním postižením. Podporujeme pečující rodiče a profesionály. Cílem je samostatnější dítě s handicapem a psychicky stabilní rodič/dospělý.

5Mateřské a otcovské centrum pohody

Rodinné centrum Jablíčkov poskytuje zázemí pro vzájemná setkávání maminek, tatínků a prarodičů. Programy pro rodiče s dětmi, zájmové kroužky pro děti probíhají celý školní rok dle rozvrhu (viz pravidelné programy). Dále pořádají jednorázové akce pro celou rodinu, worskhopy a semináře. Provozují…

6Asociace neúplných rodin, z.s.

Pomoc rodinám a dětem - zajištění práv dětí i dospělých, kteří vychovávají své děti bez druhého rodiče. Realizace dlouhodobých programů péče a podpory neúplných rodin, spolupráce se sdělovacími prostředky i osvětová činnost. Asociace neúplných rodin poskytuje samoživitelům své služby při vymáhání…

7Porodní dům U Čápa,o.p.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Roztylské náměstí…, Praha 4 - Záběhlice Bezdlužná

Poskytování individuálního poradenství a péče v těhotenství, během porodu a v době poporodní. Pořádání předporodních kurzů pro nastávající rodiče.

8Klub K2, o.p.s.

Vedeme kurzy pro děti a rodiče, vzdělávací kurzy a přednášky pro rodiče se zajištěním hlídání dětí. Provozujeme dětský klub pro děti od 2 let . Poskytujeme sociální, právní, personalistické, psychomotorické a psychologické poradenství.

9Vykouková Jitka, Ing.

Jitka Vykouková nabízí relaxační, léčebné a baby masáže pro miminka a děti i pro rodiče, psychologické poradenství a poradnu Alpha nursingu - citlivá poporodní péče.

10Vostrovská Zdeňka, Mgr.

MEDIACE, PORADENSTVÍ A KONZULTACE (RODINNÁ TERAPIE, PORUCHY CHOVÁNÍ U DĚTÍ) PORADENSTVÍ V RÁMCI SOCIÁLNĚ-PRÁVNÍ OCHRANY DĚTÍ/ASISTOVANÉ PŘEDÁVÁNÍ DÍTĚTE MEZI RODIČI.


Firmy v dalších lokalitách


Psychologické poradenství pro rodiče v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Psychologické poradenství pro rodiče najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.