Psychosociální poradenství – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Spirála

4.2
★★★★★
★★★★★
(25)
K Chatám 22, Ústí nad Labem,… Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme psychosociální pomoc osobám, které se ocitnou v krizi. Součástí našich poskytovaných služeb je linka pomoci, krizová linka a krizová poradna. Respektujeme základní lidská práva a uplatňujeme individuální přístup. Naše preventivní programy zabezpečují negativní sociální jevy pro…

2Déčko Liberec z.s.1 pobočka

Jsme občanská poradna, také mediační centrum. Naší specializací je rozvíjet psychosociální služby v regionu a dále vzdělávat veřejnost v krizové pomoci. Pobočky máme v regionech: Liberec, Česká Lípa, Nový Bor, Jablonec n.N., Jilemnice, Turnov, Frýdlant.

3Centrum intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje - Poradna pro…6 poboček

Konopeova 812/2, Česká Lípa
Otevřeno do 16:00

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy. Nabízíme psychologické a sociálně právní poradenství, skupinovou psychoterapii a krizovou intervenci. Pomáháme při přípravě žádosti o náhradní rodinnou péči.

4Česká společnost pro duševní zdraví (pobočka Praha 3 - Žižkov)

Česká společnost pro duševní zdraví je občanské sdružení, jehož úlohou je pomoc lidem trpícím duševní nemocí, lidem nacházejícím se v psychické krizi, v tíživé osobní či sociální situaci. Na jedné straně spolupracuje s odborníky z oborů péče o duševní zdraví, na straně druhé poskytuje řadu…

5Respondeo, z. s.2 pobočky

Respondeo, z.s.je největší organizací svého druhu ve Středočeském kraji. Poskytuje sociální službu občanská poradna, intervenční centrum a program pomoc rodinám s dětmi. Služby jsou bezplatné. Občanská poradna Respondeo, z.s. Občanská poradna nabízí bezplatné profesionální poradenství pro…

6REP - občanské sdružení

Nabízíme a poskytujeme psychosociální poradenství a to především pro rodiny s dětmi do 18 let.

7Amelie, o.s. - Centrum Amelie2 pobočky

Psychosociální pomoc onkologicky a jinak dlouhodobě nemocným a jejich blízkým. Pomáháme zlepšovat život s rakovinou a poskytujeme poradenství, dobrovolnické programy v nemocnicích v různých částech republiky.

8Zemědary spol. s r.o.

V Pátém 516, Praha 9- Klánovice
Otevřeno od 18:00
Bezdlužná

Poskytuji psychosociální poradenství, koučink a kurzy. Nabízím balanční cvičení, Qi Gong, tréninkový systém FLOWIN.

9Šavlík Jiří, MUDr.

Poradenství v oblasti psychických a psychosociálních problémů a psychosomatiky.

10Prev-Centrum, z.ú. Praha

4.2
★★★★★
★★★★★
(47)
Meziškolská 1120/2, Praha 6 Bezdlužná

Prevence rizikového chování u dětí a poskytování psychosociální pomoci osobám ohroženým závislostmi. Poskytované služby: Ambulantní léčba, rodinná terapie, psychosociální složka substitučního programu, programy primární prevence, nízkoprahové služby.


Firmy v dalších lokalitách


Psychosociální poradenství v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Psychosociální poradenství najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.