Půjčovna hliníkového lešení – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1V. V. lešení - Váňa Vladimír2 pobočky

Pikovická 162/4, Praha 4 - Braník Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme kompletní lešenářské služby zahrnující montáž, demontáž lešení, dopravu a pronájem lešení. Nabízíme pojízdné hliníkové věže Layher Blitz. V nabídce máme také pojízdné lešení a ochranné sítě. Jsme ochotní zajistit profesionální montáž lešení i na historických budovách. Také…

2IZOMAL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Malotice 101, Malotice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost provozuje stavebniny v obci Malotice , v okrese Kolín. Nabízíme vám široký sortiment stavebních materiálů, potřeb pro stavaře i řemeslníky. Zajišťujeme dodávku stavebních prvků i půjčovnu nářadí. Využijte naši nabídku a staňte se dalším.

3KOBYLÁK Jan - F.C.H Praha1 pobočka

Půjčovna pojízdného hliníkového lešení se specializací na atypické pojízdné věže nebo statické sestavy. Pro snadnou a rychlou montáž bez nářadí se uplatní i při opravách komínů bez odstranění střešní krytiny nebo na schodištích s neomezeným průchodem.

4HAP SERVIS, s.r.o.- rámové a pojízdné lešení

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Bořivojova 878/35, Praha 3 Bezdlužná

Naše služby jsou zaměřeny na prodej, pronájem a montáž lešení. Kromě fasádního lešení nabízíme také pojízdné lešení, vysokozdvižné vozíky, žebříky, stavební výtahy a shozy na stavební suť. Provozujeme i půjčovnu nářadí, stavební a zahradní techniky.

5TRIDENT GROUP 007 s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(58)
Všehrdy 59, Všehrdy Bezdlužná

Prodávají stavební materiál a solární kolektory. Instalují systémová lešení na klíč zejména pro panelové domy a průmyslové objekty. Půjčují profesionální hliníkové pojízdné věže. Nabízí pronájem pracovní přívěsné plošiny se samostatnou obsluhou, stavebních buněk, mobilních toalet a další.

6KOBYLÁK Jan1 pobočka

Jan Kobylák půjčuje profi hliníkové žebříky, mycí a leštící stroje na podlahy.

7MEFR, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní lešenářské práce - montáž, demontáž, pronájem a dopravu trubkového, rámového a pojízdného lešení určeného k výstavbě, opravám, rekonstrukcím a zateplení rodinných, činžovních i panelových domů, kostelů, hal a dalších objektů.

8Garent s.r.o.

Pronajímáme elektrické a dieselové pracovní plošiny či hliníková lešení.

9Havránek Luboš (pobočka Praha 9, Kbely)

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Toužimská 948/24b , Praha 9 Kbely Bezdlužná

Půjčujeme a prodáváme mobilní hliníkové lešení a žebříky, provádíme montáž i demontáž pojízdných věží.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna hliníkového lešení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Půjčovna hliníkového lešení najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.