Půjčovna nákladních aut Mercedes Benz – Střední a Severní Čechy

Nákladní auta Mercedes Benz jsou synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Pokud hledáte spolehlivé nákladní auto, které vám umožní přepravovat zboží bez problémů, pak je Mercedes Benz tou správnou volbou.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1CZECH FINANCE, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Mšecká 967, Nové Strašecí Bezdlužná

Půjčovna a pronájem nákladních vozidel, tahačů, návěsů a užitkových vozidel MAN, DAF, Mercedes, Renault, Scania, Volvo, IVECO.

2AP-AUTO PRAHA – prodej a půjčovna dodávek Praha1 pobočka

3.2
★★★★★
★★★★★
(138)
Českobrodská 345, Praha 9 Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a pronájem užitkových vozidel. Naše půjčovna dodávek v Praze soustřeďuje nabídku 50 vozidel od pick-upů po nákladní auta. Zajišťujeme kratší i dlouhodobější pronájem.

3MOBILITY CENTRE ČESKÁ REPUBLIKA RENTAL s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Děčínská 1762/32, Česká Lípa Bezdlužná

Zajišťujeme pronájem a prodej tahačů a návěsů značek Scania a Volvo a Mercedes Benz a LAG a Vanhool a Krone a dále nabízíme pronájmy dlouhodobé a krátkodobé a mezi naše služby patří prodej nákladních pneumatik a také se zabýváme výkupem ojetých tahačů a návěsů a dále poskytujeme splátkový prodej.

4Chaloupka Jan - Autodíly XXL1 pobočka

Provoz autovrakoviště vozů Mercedes Sprinter, Vito ,Volkswagen LT, Peugeot Boxer, Fiat Ducato, Citroen Jumper. Prodej a výkup náhradních dílů, výkup pojízdných-havarovaných dodávek. Možnost zapůjčení dodávkových vozů Sprinter.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna nákladních aut Mercedes Benz v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici půjčovna nákladních aut Mercedes Benz, která vám nabízí široký výběr vozidel různých velikostí a nosností.

Půjčovna nákladních aut Mercedes Benz v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro podnikatele, kteří potřebují spolehlivé a kvalitní nákladní auto pro své podnikání. V nabídce půjčovny najdete vozidla s různými nosnostmi, které jsou vybaveny moderními technologiemi a splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

Využití služeb půjčovny nákladních aut Mercedes Benz v oblasti Střední a Severní Čechy je velmi jednoduché. Stačí si vybrat požadované vozidlo, sjednat si termín a vyzvednout si ho na stanoveném místě. V případě potřeby vám půjčovna poskytne i řidiče, který vám pomůže s přepravou zboží.

Nákladní auta Mercedes Benz jsou ideální volbou pro přepravu zboží na dlouhé vzdálenosti i pro městskou distribuci. Díky své spolehlivosti a kvalitě jsou oblíbenou volbou mnoha podnikatelů v oblasti Střední a Severní Čechy. Pokud hledáte spolehlivé nákladní auto pro své podnikání, pak je půjčovna nákladních aut Mercedes Benz v oblasti Střední a Severní Čechy tou správnou volbou.