Půjčovna nákladních aut Volkswagen – Střední a Severní Čechy

Nákladní auta Volkswagen jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbená. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní nákladní vozidlo, které vám pomůže s vašimi přepravními potřebami, můžete se obrátit na půjčovnu nákladních aut Volkswagen v oblasti Střední a Severní Čechy.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1JMT dodávky s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Pavlovická, Liberec
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Specializujeme se na dovoz a prodej užitkových vozů, dodávek, minibusů či mikrobusů, valníků, chladících a sklápěcích vozů. Nabízíme značky Ford, Iveco, Fiat, Citroen, Opel, Peugeot, Renault a Volkswagen. Zajišťujeme leasing, úvěr i pojištění.

2Autosalon Klokočka - servis Volkswagen2 pobočky

Karlovarská 660/117, Praha 6-Řepy
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Autosalon Klokočka - servis Volkswagen, se sídlem Karlovarská 660/117, 163 00, Praha-Řepy, v okrese Praha 6 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 7099, Městský soud v Praze. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2001. Pracuje u nás 100 - 199 zaměstnanců. …

3Levné díly, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(109)
Křemínská 153, Přišimasy
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Levné díly, s.r.o., se sídlem Křemínská 153, 282 01, Přišimasy, v okrese Kolín a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 203974, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

4PŘEVODOVKY AP s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(39)
Českobrodská 367, Hostavice-Praha 9 Bezdlužná

PŘEVODOVKY AP s.r.o., se sídlem Českobrodská 367, 198 00, Hostavice-Praha, v okrese Praha 9 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 313589, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

5Chaloupka Jan - Autodíly XXL1 pobočka

Provoz autovrakoviště vozů Mercedes Sprinter, Vito ,Volkswagen LT, Peugeot Boxer, Fiat Ducato, Citroen Jumper. Prodej a výkup náhradních dílů, výkup pojízdných-havarovaných dodávek. Možnost zapůjčení dodávkových vozů Sprinter.

6Motor Rent Holding s.r.o. (pobočka Praha 8-Karlín)1 pobočka

Pobřežní 95/74, Praha 8-Karlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej nových vozů Volkswagen či nákladních vozů MAN a Iveco. Zajistíme leasing i pojištění. Provoz autopůjčovny.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna nákladních aut Volkswagen v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tato půjčovna nabízí širokou škálu nákladních vozidel Volkswagen, která jsou vhodná pro různé účely. Můžete si vybrat z různých velikostí a nosností, aby vaše přeprava byla co nejefektivnější. Všechna vozidla jsou pravidelně servisována a udržována v perfektním technickém stavu, takže se nemusíte obávat žádných problémů na cestě.

Půjčovna nákladních aut Volkswagen v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro podnikatele, kteří potřebují spolehlivé a kvalitní nákladní vozidlo pro své podnikání. Díky širokému výběru vozidel si můžete vybrat to nejvhodnější pro vaše potřeby a přepravovat zboží bez jakýchkoliv problémů.

Pokud hledáte spolehlivou půjčovnu nákladních aut Volkswagen v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte a kontaktujte tuto půjčovnu. S jejich pomocí budete mít jistotu, že vaše přeprava bude probíhat bez problémů a že vaše zboží dorazí včas a v pořádku na místo určení.