Půjčovna nákladních aut, vozů DAF – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1DAF Trucks Praha, s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(164)
Zděbradská 61, Říčany Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem nových nákladních vozidel DAF, náhradních dílů DAF a servisem nákladních vozidel DAF. Nabízíme pronájmy nákladních vozů, školení řidičů DAF, širokou nabídku leasingových služeb a mnoho dalšího. Vše, co potřebujete pro váš vůz DAF, najdete u nás pod jednou střechou.

2DAF Trucks CZ, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Zděbradská 61, Říčany - Jažlovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dovážíme a prodáváme nákladní automobily značky DAF. Provádíme servis a prodáváme náhradní díly a příslušenství. Nabízíme pronájem vozidel. Školení akademie DAF Driver Academy napomáhají řidičům šetřit palivo zlepšením jejich předvídavosti dopravních situací.

3CZECH FINANCE, a.s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Mšecká 967, Nové Strašecí Bezdlužná

Půjčovna a pronájem nákladních vozidel, tahačů, návěsů a užitkových vozidel MAN, DAF, Mercedes, Renault, Scania, Volvo, IVECO.

4BAGROS s. r. o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Prunéřovská 2021, Kadaň

Provádíme kompletní zemní práce, bourací práce, terénní úpravy, zakládání staveb, pokládku zámkové dlažby, nákladní autodopravu a pronájem strojů. Nadměrná přeprava tahačem DAF. Dále se pak zabýváme výrobou a prodejem palivového dřeva, výrobou hadic a službami pneuservisu.

5Autoservis Březiněves - Dafity s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Fabiánce 36/2, Praha 8-Březiněves
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Autoservis Březiněves - Dafity s.r.o., se sídlem Na Fabiánce 36/2, 182 00, Praha-Březiněves, v okrese Praha 8 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 269971, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5…

6EVENTCAR s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
V Chaloupkách 53, Tuchlovice
Otevřeno od 7:00

EVENTCAR s.r.o., se sídlem V Chaloupkách 53, 273 02, Tuchlovice, v okrese Kladno a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 89699, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: opravy silničních vozidel…


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna nákladních aut, vozů DAF v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Půjčovna nákladních aut, vozů DAF najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.