Půjčovna nákladních aut, vozů DAF – Střední a Severní Čechy

Nákladní auta DAF jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbená. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní nákladní vozidlo, které vám umožní přepravovat zboží bez problémů, pak je půjčovna nákladních aut DAF tou správnou volbou.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1DAF Trucks Praha, s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(183)
Zděbradská 61, Říčany Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem nových nákladních vozidel DAF, náhradních dílů DAF a servisem nákladních vozidel DAF. Nabízíme pronájmy nákladních vozů, školení řidičů DAF, širokou nabídku leasingových služeb a mnoho dalšího. Vše, co potřebujete pro váš vůz DAF, najdete u nás pod jednou střechou.

2DAF Trucks CZ, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Zděbradská 61, Říčany - Jažlovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dovážíme a prodáváme nákladní automobily značky DAF. Provádíme servis a prodáváme náhradní díly a příslušenství. Nabízíme pronájem vozidel. Školení akademie DAF Driver Academy napomáhají řidičům šetřit palivo zlepšením jejich předvídavosti dopravních situací.

3CZECH FINANCE, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Mšecká 967, Nové Strašecí Bezdlužná

Půjčovna a pronájem nákladních vozidel, tahačů, návěsů a užitkových vozidel MAN, DAF, Mercedes, Renault, Scania, Volvo, IVECO.

4BAGROS s. r. o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Prunéřovská 2021, Kadaň

Provádíme kompletní zemní práce, bourací práce, terénní úpravy, zakládání staveb, pokládku zámkové dlažby, nákladní autodopravu a pronájem strojů. Nadměrná přeprava tahačem DAF. Dále se pak zabýváme výrobou a prodejem palivového dřeva, výrobou hadic a službami pneuservisu.

5Autoservis Březiněves - Dafity s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Fabiánce 36/2, Praha 8-Březiněves
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Autoservis Březiněves - Dafity s.r.o., se sídlem Na Fabiánce 36/2, 182 00, Praha-Březiněves, v okrese Praha 8 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 269971, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5…

6EVENTCAR s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
V Chaloupkách 53, Tuchlovice
Otevřeno od 7:00

EVENTCAR s.r.o., se sídlem V Chaloupkách 53, 273 02, Tuchlovice, v okrese Kladno a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 89699, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: opravy silničních vozidel…


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna nákladních aut, vozů DAF v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto vozy jsou vybaveny moderní technologií a splňují nejvyšší standardy kvality.

Půjčovna nákladních aut DAF v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu vozidel, které jsou vhodné pro různé účely. Můžete si vybrat z různých typů nákladních aut, jako jsou například skříňové, valníkové, chladírenské a další. Všechna vozidla jsou pravidelně servisována a udržována v perfektním technickém stavu.

Půjčovna nákladních aut DAF v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro podnikatele, kteří potřebují přepravovat zboží na různé místa. Tyto vozy jsou velmi spolehlivé a umožňují rychlou a efektivní přepravu zboží. Navíc si můžete vybrat z různých délek pronájmu, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější variantu pro vaše potřeby.

Využití půjčovny nákladních aut DAF v oblasti Střední a Severní Čechy je velmi jednoduché. Stačí si vybrat typ vozidla, které potřebujete, a domluvit si termín pronájmu. Poté vám bude vozidlo připraveno k vyzvednutí v půjčovně. Pokud potřebujete, můžete si také objednat dopravu vozidla na místo určení.

Celkově lze říci, že půjčovna nákladních aut DAF v oblasti Střední a Severní Čechy je skvělou volbou pro všechny, kteří potřebují spolehlivé a kvalitní nákladní vozidlo pro přepravu zboží. Tyto vozy jsou vybaveny moderní technologií a splňují nejvyšší standardy kvality. Navíc si můžete vybrat z různých typů vozidel a délek pronájmu, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější variantu pro vaše potřeby.