Půjčovna nákladních aut, vozů Ford – Střední a Severní Čechy

Nákladní auta Ford jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbená a vyhledávaná. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní nákladní vozidlo, které vám umožní přepravovat zboží bez problémů, pak je půjčovna nákladních aut Ford tou správnou volbou.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1AUTODOPRAVA Krupička s.r.o.

AUTODOPRAVA Krupička s.r.o. nabízí kvalitní a rychlou dopravu veškerého druhu zboží a materiálu v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní přepravu nákladu dodávkovými automobily Ford Transit s maximální nosností 2 tuny. Pronájem plachtových vleků.

2A+K Mikrobuscar s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(18)
Vitošská 3413/7, Praha 4 - Modřany Bezdlužná

Jsme půjčovna užitkových a nákladních vozidel, mikrobusů i dodávek. Pronajímáme vozy Ford Transit, užitkové vozy, klimatizované mikrobusy 8+1 a maxi dodávky do 3,5 tuny na řidičský průkaz skupiny B, možné zatížení na závěs 2,8 tuny. Rent a car. Přeprava osob do 8 míst, možnost pronájmu s řidičem…

3Autopůjčovna Milan

4.8
★★★★★
★★★★★
(57)
Jinolická 864, Praha 9 - Dolní… Bezdlužná

Autopůjčovna nabízí vozy Octavia, Fabia a minibus 9 míst. Autopůjčovna Praha nabízí pronájem kvalitních automobilů a minibusů za příznivé ceny. K zapůjčení i Ford Tranzit bus 8+1 s AC. Přistavení vozu zdarma.

4JMT dodávky s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Pavlovická, Liberec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Specializujeme se na dovoz a prodej užitkových vozů, dodávek, minibusů či mikrobusů, valníků, chladících a sklápěcích vozů. Nabízíme značky Ford, Iveco, Fiat, Citroen, Opel, Peugeot, Renault a Volkswagen. Zajišťujeme leasing, úvěr i pojištění.

5AUTOMH - Knobloch s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(44)
Krátká 1472 , Mnichovo Hradiště
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše služby se zaměřují na prodej, servis a opravy automobilů a opravy karoserií. Nabízíme také pronájem osobních i užitkových automobilů. Půjčovna dodávek a minibusů.

6Auto GARAGE, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(55)
Masarykova 4, Bohušovice nad Ohří

Auto GARAGE, s.r.o., se sídlem Masarykova 4, 411 56, Bohušovice nad Ohří, v okrese Litoměřice a v kraji Ústecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 45921, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2020. Pracuje u nás 20 - 24 zaměstnanci.…

7EDENCAR CZ, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
V Chaloupkách 53, Tuchlovice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

EDENCAR CZ, s.r.o., se sídlem V Chaloupkách 53, 273 02, Tuchlovice, v okrese Kladno a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 128266, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2007. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

8EVENTCAR s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
V Chaloupkách 53, Tuchlovice
Otevřeno do 16:00

EVENTCAR s.r.o., se sídlem V Chaloupkách 53, 273 02, Tuchlovice, v okrese Kladno a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 89699, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: opravy silničních vozidel…

9Půjčovna dodávek - Libor Plecitý

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
K Mototechně 13, Praha 9 - Hloubětín Bezdlužná

Nabízíme pronájem dodávek a užitkových vozů značky Ford.

10Jareš Marek

Půjčovna osobních automobilů, mikrobusů a dodávek značek Ford Transit bus, Audi A6, Škoda Superb, Dacia Logan, Ford Galaxy či Ford Transit Jumbo. Osobní a nákladní doprava do 1,4 tuny a 5 euro palet po celé České republice i Evropě. Vozy značek Ford Transit, Audi a Škoda.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna nákladních aut, vozů Ford v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V naší půjčovně najdete širokou škálu nákladních vozidel Ford, které jsou vynikající volbou pro různé účely. Nabízíme vozidla s různou nosností a objemem nákladového prostoru, takže si můžete vybrat ten správný vůz pro vaše potřeby.

Všechna naše nákladní auta Ford jsou v perfektním technickém stavu a pravidelně se servisují, takže se nemusíte obávat žádných problémů na cestě. Navíc vám nabízíme výhodné ceny a flexibilní podmínky pronájmu, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější tarif pro vaše potřeby.

Pokud tedy hledáte spolehlivou půjčovnu nákladních aut Ford v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme vám najít ten správný vůz pro vaše potřeby.