Půjčovna nákladních aut, vozů Iveco – Střední a Severní Čechy

Nákladní auta Iveco jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbená. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní nákladní vozidlo, můžete se obrátit na půjčovnu, která nabízí široký výběr Iveco nákladních aut.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1CZECH FINANCE, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Mšecká 967, Nové Strašecí Bezdlužná

Půjčovna a pronájem nákladních vozidel, tahačů, návěsů a užitkových vozidel MAN, DAF, Mercedes, Renault, Scania, Volvo, IVECO.

2STROJSERVIS Praha, s.r.o. - Prodej a servis vozů IVECO

4.3
★★★★★
★★★★★
(285)
Náchodská 30/248, Praha 9 - Horní…
Otevřeno do 23:00

Autorizovaný dealer nákladních vozů Iveco a Fiat. Nabízíme autorizovaný servis a náhradní díly pro vozy Iveco a Fiat, pneuservis a Bosch servis. Dále nové i ojeté dodávky, užitkové vozy a kamiony v autobazaru, půjčovna nákladních aut. Zajišťujeme i valníkové, kontejnerové a odtahové nástavby…

3AP-AUTO PRAHA – prodej a půjčovna dodávek Praha1 pobočka

3.2
★★★★★
★★★★★
(138)
Českobrodská 345, Praha 9 Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a pronájem užitkových vozidel. Naše půjčovna dodávek v Praze soustřeďuje nabídku 50 vozidel od pick-upů po nákladní auta. Zajišťujeme kratší i dlouhodobější pronájem.

4MESKAR SPÍDO, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(71)
Středokluky 2405, Středokluky
Otevřeno do 18:30

Firma se zabývá autodopravou a pronájmem užitkových a nákladních vozidel. Poskytuje servis se specializací na nákladní motorová vozidla IVECO. Zabývá se prodejem nových i použitých náhradních dílů a provozujeme odtahovou službu.

5JMT dodávky s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Pavlovická, Liberec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Specializujeme se na dovoz a prodej užitkových vozů, dodávek, minibusů či mikrobusů, valníků, chladících a sklápěcích vozů. Nabízíme značky Ford, Iveco, Fiat, Citroen, Opel, Peugeot, Renault a Volkswagen. Zajišťujeme leasing, úvěr i pojištění.

6K SERVIS MH s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Koprník 32, Kněžmost
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

K SERVIS MH s.r.o., se sídlem Koprník 32, 294 02, Kněžmost, v okrese Mladá Boleslav a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 161336, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

7Motor Rent Holding s.r.o. (pobočka Praha 8-Karlín)1 pobočka

Pobřežní 95/74, Praha 8-Karlín
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Prodej nových vozů Volkswagen či nákladních vozů MAN a Iveco. Zajistíme leasing i pojištění. Provoz autopůjčovny.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna nákladních aut, vozů Iveco v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto vozy jsou ideální pro přepravu různých nákladů, ať už se jedná o stavební materiály, zboží nebo jiné předměty.

Půjčovna nákladních aut Iveco v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí nejen kvalitní vozidla, ale také profesionální servis a poradenství. Pokud si nejste jisti, jaké nákladní auto by bylo pro vaše potřeby nejvhodnější, můžete se obrátit na odborníky, kteří vám rádi poradí a pomohou vybrat správné vozidlo.

Nákladní auta Iveco jsou vybavena moderními technologiemi a splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Díky tomu jsou velmi spolehlivá a bezpečná pro přepravu nákladů. Navíc jsou velmi ekonomická a šetří palivo, což je pro každého podnikatele velmi důležité.

Pokud potřebujete nákladní auto na krátkodobou nebo dlouhodobou půjčku v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat půjčovnu nákladních aut Iveco. Nabízíme vám široký výběr vozidel za výhodné ceny a s profesionálním servisem. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.