Půjčovna osobních aut Lamborghini – Střední a Severní Čechy

Osobní auta Lamborghini jsou synonymem luxusu a rychlosti. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek za volantem tohoto italského klenotu, můžete se obrátit na půjčovnu v oblasti Střední a Severní Čechy.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1DREAM-CARS Just4U, s.r.o.1 pobočka

2.7
★★★★★
★★★★★
(43)
Rohanské nábřeží…, Praha 8 - Karlín

Nabízíme pronájem sportovních vozů značek Aston Martin, Bentley, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche a dalších. Zajistíme půldenní nebo celodenní akce, jízdy v supersportech, instruktory, catering a další doprovodný program.

2svezeníčko.cz

3.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Moulíkova 2238/1, Praha 5 - Smíchov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme krátkodobé pronájmy luxusních sportovních vozů, to vše dostupné pro každého. Půjčit si a projet se ve Ferrari či Lamborghini už není výsadou bohatých lidí a může si ho dopřát doopravdy každý. U nás se svezete v nejluxusnějších sportovních vozech i off roudových speciálech. U nás si…

3ADVANTAGE CARS s.r.o. - Showroom Luxusní vozy

4.4
★★★★★
★★★★★
(329)
Freyova 95/10, Praha 9 Bezdlužná

Prodej nových i zánovních luxusních vozů, individuální a vysoce profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Nabízíme řešení neobvyklých požadavků a přání. Specializujeme se na dodání vozů na objednávku dle vlastní specifikace zákazníka za výhodné ceny. Nabídku na Vámi vybraný vůz Vám zašleme do 2…

4JD Sport Cars s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Musílkova 172/58, Praha 5-Košíře Bezdlužná

Provoz půjčovny sportovních vozů od Audi, BMW, Corvette, Lamborghini. Nabízíme krátkodobé zapůjčení aut na 30 minut. Dále zajistíme prodej dárkových voucherů, realizaci firemních akcí.

5Pubblicita s.r.o.

Bubenské nábřeží…, Praha 7-Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz půjčovny sportovních a luxusních vozidel značek Ferrari, Porsche, BMW, Lamborghini, Bentley a dalších. Dále pořádáme firemní eventy, svatby a další.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna osobních aut Lamborghini v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tato oblast nabízí krásné krajinu a zajímavé trasy, které si můžete užít v nejvyšší kvalitě. Půjčovna vám poskytne nejen samotné auto, ale také profesionálního řidiče, který vám pomůže s orientací a zajistí, aby váš zážitek byl co nejlepší. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho zajímavých míst, které můžete navštívit, jako například zámek Střední a Severní Čechy, muzeum aut nebo přírodní park. S osobním autem Lamborghini budete mít nejenom nezapomenutelný zážitek, ale také budete moci cestovat v nejvyšší pohodě a stylu. Půjčovna v oblasti Střední a Severní Čechy vám nabízí širokou škálu modelů Lamborghini, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a představám. Nechte se unést rychlostí a luxusem a užijte si nezapomenutelný zážitek za volantem osobního auta Lamborghini v oblasti Střední a Severní Čechy.