Půjčovna osobních aut Lamborghini – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1DREAM-CARS Just4U, s.r.o.1 pobočka

2.8
★★★★★
★★★★★
(43)
Rohanské nábřeží…, Praha 8 - Karlín

Nabízíme pronájem sportovních vozů značek Aston Martin, Bentley, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche a dalších. Zajistíme půldenní nebo celodenní akce, jízdy v supersportech, instruktory, catering a další doprovodný program.

2svezeníčko.cz

4.9
★★★★★
★★★★★
(61)
Moulíkova 2238/1, Praha 5 - Smíchov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Poskytujeme krátkodobé pronájmy luxusních sportovních vozů, to vše dostupné pro každého. Půjčit si a projet se ve Ferrari či Lamborghini už není výsadou bohatých lidí a může si ho dopřát doopravdy každý. U nás se svezete v nejluxusnějších sportovních vozech i off roudových speciálech. U nás si…

3ADVANTAGE CARS s.r.o. - Showroom Luxusní vozy

4.7
★★★★★
★★★★★
(236)
Freyova 95/10, Praha 9 Bezdlužná

Prodej nových i zánovních luxusních vozů, individuální a vysoce profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Nabízíme řešení neobvyklých požadavků a přání. Specializujeme se na dodání vozů na objednávku dle vlastní specifikace zákazníka za výhodné ceny. Nabídku na Vámi vybraný vůz Vám zašleme do 2…

4JD Sport Cars s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Musílkova 172/58, Praha 5-Košíře Bezdlužná

Provoz půjčovny sportovních vozů od Audi, BMW, Corvette, Lamborghini. Nabízíme krátkodobé zapůjčení aut na 30 minut. Dále zajistíme prodej dárkových voucherů, realizaci firemních akcí.

5Pubblicita s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bubenské nábřeží…, Praha 7-Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz půjčovny sportovních a luxusních vozidel značek Ferrari, Porsche, BMW, Lamborghini, Bentley a dalších. Dále pořádáme firemní eventy, svatby a další.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna osobních aut Lamborghini v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Půjčovna osobních aut Lamborghini najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.