Půjčovna osobních aut Lamborghini – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1DREAM-CARS Just4U, s.r.o.1 pobočka

2.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Rohanské nábřeží…, Praha 8 - Karlín

Nabízíme pronájem sportovních vozů značek Aston Martin, Bentley, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche a dalších. Zajistíme půldenní nebo celodenní akce, jízdy v supersportech, instruktory, catering a další doprovodný program.

2svezeníčko.cz

4.9
★★★★★
★★★★★
(61)
Moulíkova 2238/1, Praha 5 - Smíchov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Poskytujeme krátkodobé pronájmy luxusních sportovních vozů, to vše dostupné pro každého. Půjčit si a projet se ve Ferrari či Lamborghini už není výsadou bohatých lidí a může si ho dopřát doopravdy každý. U nás se svezete v nejluxusnějších sportovních vozech i off roudových speciálech. U nás si…

3ADVANTAGE CARS s.r.o. - Showroom Luxusní vozy

4.6
★★★★★
★★★★★
(274)
Freyova 95/10, Praha 9 Bezdlužná

Prodej nových i zánovních luxusních vozů, individuální a vysoce profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Nabízíme řešení neobvyklých požadavků a přání. Specializujeme se na dodání vozů na objednávku dle vlastní specifikace zákazníka za výhodné ceny. Nabídku na Vámi vybraný vůz Vám zašleme do 2…

4JD Sport Cars s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Musílkova 172/58, Praha 5-Košíře Bezdlužná

Provoz půjčovny sportovních vozů od Audi, BMW, Corvette, Lamborghini. Nabízíme krátkodobé zapůjčení aut na 30 minut. Dále zajistíme prodej dárkových voucherů, realizaci firemních akcí.

5Pubblicita s.r.o.

Bubenské nábřeží…, Praha 7-Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz půjčovny sportovních a luxusních vozidel značek Ferrari, Porsche, BMW, Lamborghini, Bentley a dalších. Dále pořádáme firemní eventy, svatby a další.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna osobních aut Lamborghini v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Půjčovna osobních aut Lamborghini najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.