Půjčovna osobních aut, vozů Jaguar – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1A. Charouz Motors s.r.o. - Autorizovaný dealer vozů Jaguar, Land Rover2 pobočky

Skupina Antonína Charouze v ČR vybudovala řadu poboček a kromě prodeje automobilů se zaměřuje i na servis, půjčování vozů, leasing, výrobu součástek, motoristické sporty, reklamu a marketing. Autorizovaný dealer vozů značek Jaguar a Land Rover. Korespondenční adresa: Kolbenova 891/37, 198 00 Praha…

2RAJM GARAGE

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
V chaloupkách 413/34, Hloubětín-Praha 9
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

RAJM GARAGE, se sídlem V chaloupkách 413/34, 198 00, Hloubětín-Praha, v okrese Praha 9 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

3VIP Transport s.r.o.

Poskytujeme dopravu pro privátní i firemní klientely luxusními vozy typu Jaguar XJ. Dále zorganizujeme výlety po celé České Republice či okružní jízdy, tranzitní servis pro hotelové hosty. Zajistíme dopravu pro obchodní i soukromý pobyt zahraničních partnerů. Možnost dopravy po celé Evropě.

4Bambule Martin - Wedding Cars Jaguar

Na okruhu 488/27, Praha 4-Písnice
Dnes už má zavřeno

Nabídka pronájmu luxusních aut Jaguar i s řidiči.

5Olša Martin

Provoz autopůjčovny s nabídkou kompletního zajištění svatebního vozu s řidičem. Disponujeme vozem značky Jaguar XJ Sovereign.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna osobních aut, vozů Jaguar v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Půjčovna osobních aut, vozů Jaguar najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.