Půjčovna osobních aut, vozů Kia – Střední a Severní Čechy

Osobní auta značky Kia jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbená. Pokud hledáte spolehlivé a moderní vozidlo, které vám umožní pohodlnou a bezpečnou jízdu, můžete se obrátit na některou z místních půjčoven.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1AUTO BÍLEK s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Opravy karoserií, autoskel a diagnostika vozidel. Prodej nových vozů značky Kia. Zajišťujeme likvidaci pojistných událostí. Nabízíme Vám kontrolu Vašeho vozu před STK a absolvování STK a emisí.

2REALCENTRUM Cars s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(93)
Podhoří 374/A, Ústí nad Labem
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Ústecká společnost Realcentrum Cars, s.r.o., je od roku 1995 autorizovaným dealerem vozidel KIA MOTORS. Od 8/2007 působí v nových prostorách v OC ve Všebořicích naproti Baumaxu a Tescu. Vzhledem k neustále se rozšiřující nabídce jsme v 11/2010 provedli rozšíření showroomu. Nabízíme prodej, servis a…

3AUTO PAVLŮ Pa Pa, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(169)
U Sila 1440, Liberec XXX…
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Autorizovaný prodejce a servis vozů KIA. Nabízíme také prodej ojetých vozidel, záruční i pozáruční servis včetně prodeje náhradních dílů. Provozujeme také autopůjčovnu.

4ACURA spol. s r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Vinohradská 5647 , Chomutov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma ACURA spol. s r. o. byla založena v roce 1994. Zákazníkům poskytují následující služby: Autorizovaný dealer značek Honda a Kia. Prodej vozů nových i ojetých všech značek. Individuální dovoz ze zahraničí. Prodej náhradních dílů a příslušenství auto moto. Sjednání leasingu či úvěru - ČSOB, GE…

5Hartmanová Romana

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Budovcova 635, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Tažná zařízení pro vozy Audi, BMW,Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai,Chevrolet, Chrysler,Jeep, Kia, Lancia, Land-Rover , Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Multicar, Nissan, Opel, Peugeot, Range-Rover, Renault, Saab, Seat, SSangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Vaz, Volvo, VW.

6Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. Česká Lípa3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(72)
Česká 2725, Česká Lípa Bezdlužná

Jsme autorizovaný prodejce značky Škoda, VW, Kia. Poskytuje Záruční a pozáruční servis včetně garancí.

7MKD Kladno, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(264)
Ke Stadionu 2105, Kladno
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

MKD Kladno, s.r.o., se sídlem Ke Stadionu 2105, 272 01, Kladno, v okrese Kladno a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 227992, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

8Autosalon Klokočka - Kia

4.2
★★★★★
★★★★★
(64)
Karlovarská 814/115, Praha 6-Řepy
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Autosalon Klokočka - Kia, se sídlem Karlovarská 814/115, 161 00, Praha-Řepy, v okrese Praha 6 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 33731, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1994. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. …

9KK QUALITY SERVICE s.r.o.

KK QUALITY SERVICE s.r.o., se sídlem Nedokončená 1615, 198 00, Kyje-Praha, v okrese Praha 9 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 215507, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

10Siltrin trend s.r.o.

Zajišťujeme prodej vozů Škoda a KIA. Provozujeme autopůjčovnu a poskytujeme krátkodobé a dlouhodobé pronájmy vozů. Poradíme vám s operativním leasingem a zápůjčkou s následným odkupem automobilu. Součástí našich služeb je i koncese taxi. Již řadu let vedeme úspěšnou taxislužbu a přepravu osob.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna osobních aut, vozů Kia v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Ty nabízejí širokou škálu vozidel Kia, která jsou vždy v perfektním technickém stavu a připravena k okamžitému vyzvednutí.

Výhodou půjčovny osobních aut Kia v oblasti Střední a Severní Čechy je také to, že si můžete vybrat z různých modelů a velikostí vozidel. Pokud potřebujete menší auto pro městskou dopravu, můžete si například pronajmout Kia Picanto. Pokud zase potřebujete větší auto pro rodinnou dovolenou, můžete zvolit například Kia Sportage.

Půjčovna osobních aut Kia v oblasti Střední a Severní Čechy vám také nabízí výhodné ceny a různé slevy. Pokud si například pronajmete auto na více dní, můžete získat slevu na celkovou cenu. Navíc jsou všechna vozidla pravidelně servisována a udržována v perfektním technickém stavu, takže se nemusíte obávat žádných problémů na cestách.

Pokud tedy hledáte spolehlivou a kvalitní půjčovnu osobních aut Kia v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se neváhejte obrátit na některou z místních společností. Nabízejí vám širokou škálu vozidel, výhodné ceny a perfektní servis. Stačí si jen vybrat ten správný model a můžete vyrazit na cestu bez starostí.