Půjčovna osobních aut, vozů Lancia – Střední a Severní Čechy

Osobní auta Lancia jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbená. Pokud hledáte spolehlivou půjčovnu, která vám nabídne kvalitní vozidla za přijatelné ceny, určitě byste měli zvážit možnost pronájmu u této značky.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Hartmanová Romana

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Budovcova 635, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Tažná zařízení pro vozy Audi, BMW,Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai,Chevrolet, Chrysler,Jeep, Kia, Lancia, Land-Rover , Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Multicar, Nissan, Opel, Peugeot, Range-Rover, Renault, Saab, Seat, SSangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Vaz, Volvo, VW.

2FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Michelská 1552/58, Praha 4-Michle
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR, s.r.o., se sídlem Michelská 1552/58, 141 00, Praha-Michle, v okrese Praha 4 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 2731, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1991. Pracuje u nás 25 - 49…

3ITALMOTORI s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(70)
Lopuchová 1506/4, Vršovice-Praha 10 Bezdlužná

ITALMOTORI s.r.o., se sídlem Lopuchová 1506/4, 101 00, Vršovice-Praha, v okrese Praha 10 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 281416, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: opravy silničních…


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna osobních aut, vozů Lancia v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Lancia je totiž synonymem pro luxus, kvalitu a spolehlivost. V nabídce půjčovny najdete širokou škálu vozidel, které splní vaše požadavky na komfort, výkon a bezpečnost. Ať už potřebujete auto na dovolenou, služební cestu nebo jen na krátkodobý výlet, Lancia vám nabídne to nejlepší. Navíc v oblasti Střední a Severní Čechy máte možnost využít mnoho výhod, jako jsou například slevy na dlouhodobý pronájem, možnost vyzvednutí a vrácení auta na různých místech, nebo profesionální servis a asistenční služby. Tak neváhejte a využijte služeb půjčovny osobních aut Lancia v oblasti Střední a Severní Čechy.