Půjčovna osobních aut, vozů Lexus – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro půjčení osobního auta značky Lexus. Tato japonská automobilka je známá svými luxusními vozy, které nabízejí vysokou kvalitu, spolehlivost a komfort.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1SIMIX, spol. s r.o.2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Sekaninova 18/485, Praha 2
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Dovoz a prodej luxusních automobilů, prodej náhradních dílů, půjčovna luxusních automobilů, pronájem limuzíny Hummer H200 s řidičem.

2TOP CLASS CARS CZ s.r.o. - Luxusní vozy showroom Praha 9 Prosek

4.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Litoměřická 833/19c, Praha 9-Prosek
Otevřeno do 16:00

Dovoz a prodej nových i ojetých luxusních vozů s jasným původem včetně finančního servisu, pojištění a leasingu. Provádíme servis i montáž autopříslušenství. Zabýváme se dovozem a prodejem nových i ojetých luxusních vozů pocházejících z EU. Nabízíme značky BMW, Audi, Lexus, Ferrari, Land Rover,…

3AUTO DUBA PRAHA

4.7
★★★★★
★★★★★
(59)
Jílovická 971, Řeporyje-Praha 5
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

AUTO DUBA PRAHA, se sídlem Jílovická 971, 155 00, Řeporyje-Praha, v okrese Praha 5 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. A 4722, Městský soud v Praze. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v obchodním rejstříku. Založení v roce 1992.…

4Skopec Jan, Ing. - Autosalon Ambrela

Zabýváme se prodeje a půjčováním vozů Toyota, Subaru, Lexus a Kia. Dále vykupujeme ojeté osobní automobily. Provoz autoservisu.Nabízíme prodej náhradních dílů či autodoplňků a pneumatik.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna osobních aut, vozů Lexus v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte půjčovnu, která vám poskytne nejlepší služby a kvalitní vozidlo, Lexus je tou správnou volbou.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete několik půjčoven, které nabízejí vozidla značky Lexus. Tyto vozy jsou ideální pro dlouhé cesty, rodinné výlety nebo služební cesty. Díky svému luxusnímu vzhledu a vysokému výkonu si užijete nezapomenutelný zážitek z jízdy.

Půjčovna Lexus v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu vozidel, které jsou vhodné pro různé účely. Můžete si vybrat z různých modelů, jako je například Lexus ES, Lexus LS nebo Lexus RX. Tyto vozy jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a nabízejí vysoký komfort a bezpečnost.

Půjčovna Lexus v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní služby a spolehlivé vozidlo. Využijte této příležitosti a užijte si nezapomenutelný zážitek z jízdy v luxusním vozidle značky Lexus.