Půjčovna osobních aut, vozů Mini – Střední a Severní Čechy

Osobní auta mini jsou stále populárnější volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a praktický způsob dopravy. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho půjčoven, které nabízejí tyto vozidla za výhodné ceny.

1–10 firem z 53 nalezených Filtry

1Kučeva Zdeněk - Autopůjčovna Kolín2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Ovčárecká 415, Kolín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Autopůjčovna. Pronájem automobilů - dlouhodobý i krátkodobý. Autoservis. Pneuservis. Opravy havarovaných automobilů, autoklempírna, autolakovna, autoklimatizace.

2Autopůjčovna JJ-AUTO

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Veliká Ves 8, Veliká Ves

JJ Auto je autopůjčovna secializující se na pronájem mikrobusů a dodávkových automobilů. S autem z autopůjčovny odpadá spousta starostí, které obyčejní majitelé vozů mají na denní pořádku. Nemusíte se starat o povinné ručení. Přemýšlet nad tím, zda koupit dálniční známku. Hledat pojišťovnu na tu…

3Pragotour s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Jalodvorská 833/17, Praha 4 - Krč Bezdlužná

Autobusová doprava po ČR a EU. Zajišťujeme kvalitní, cenově přijatelnou, zájezdovou dopravu pro skupiny 2 až 2000 osob, dopravu na firemní akce, školy v přírodě, kongresy, CK, soukromé osoby. Obratem zasíláme individuální nabídku. Autobusy, minibusy. Půjčujeme klimatizované mikrobusy 8+1 Citrën…

4A+K Mikrobuscar s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(18)
Vitošská 3413/7, Praha 4 - Modřany Bezdlužná

Jsme půjčovna užitkových a nákladních vozidel, mikrobusů i dodávek. Pronajímáme vozy Ford Transit, užitkové vozy, klimatizované mikrobusy 8+1 a maxi dodávky do 3,5 tuny na řidičský průkaz skupiny B, možné zatížení na závěs 2,8 tuny. Rent a car. Přeprava osob do 8 míst, možnost pronájmu s řidičem…

5Autopůjčovna Milan

4.8
★★★★★
★★★★★
(57)
Jinolická 864, Praha 9 - Dolní… Bezdlužná

Autopůjčovna nabízí vozy Octavia, Fabia a minibus 9 míst. Autopůjčovna Praha nabízí pronájem kvalitních automobilů a minibusů za příznivé ceny. K zapůjčení i Ford Tranzit bus 8+1 s AC. Přistavení vozu zdarma.

6Knokar s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Doudlebská 1046/8, Praha 4 - Nusle Bezdlužná

Zabýváme se pronájmem luxusních vozů, krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Pronájmem limuzín s řidičem, pronájmem luxusních limuzín pro diplomatické sbory, ministerstva, vládní i zastupitelské úřady a také pronájmem luxusních prostor v centru Prahy.

7Hertz Autopůjčovna s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(69)
Evropská 370/15, Praha 6 - Dejvice Bezdlužná

Mezinárodní autopůjčovna nabízí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy osobních vozidel a minibusů i SUV a dodávek, zajišťujeme pronájmy automobilů v ČR i do zahraničí dále rezervujeme přes internet.

8VENCOVSKÝ MARTIN - PŮJČOVNA AUT PRAHA1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Šultysova 627/22 , Praha 6-Břevnov Bezdlužná

Naše půjčovna aut Praha je nejlevnější autopůjčovna v celé ČR. Poskytujeme komplexní služby v oblasti pronájmu, dlouhodobého pronájmu a prodeje vozidel za bezkonkurenční ceny. Nabízíme vozy značek Škoda a Ford. Poskytujeme speciální pravidelný servis. Kontaktujte nás!

9Viva Rent s.r.o. - EuroAUTA autopůjčovna osobních a dodávkových vozidel,…

4.9
★★★★★
★★★★★
(25)
U Dýhárny 1162, Kralupy nad Vltavou

Společnost Viva Rent s.r.o. provozuje autoservis a autopůjčovnu osobních, užitkových vozů a mikrobusů 8+1. Počet km není omezen. Pro dlouhodobý pronájem taxa dle dohody, možnost výběru vozidla. Půjčování vozidel za přijatelné ceny s individuálním přístupem k zákazníkovi. Přistavení vozidel po Praze…

10TRIGA CAR s.r.o.- autopůjčovna

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Na Hutmance 300/7, Praha 5-Jinonice Bezdlužná

Poskytujeme pronájem kompletní modelovové řady Škoda i Volkswagen a Opel i Ford a vybrané modely dalších značek a dále pronajímáme minibusy a Pick Up i užitkové vozy či přistavení zdarma autosedačky a autodplňky včetně On-line rezervace.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna osobních aut, vozů Mini v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Půjčovna osobních aut mini v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro ty, kteří potřebují rychlý a spolehlivý způsob dopravy. Tyto vozidla jsou velmi praktická a snadno se ovládají, což z nich dělá ideální volbu pro krátké výlety nebo nákupy.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho půjčoven, které nabízejí širokou škálu vozidel, včetně osobních aut mini. Tyto půjčovny nabízejí konkurenceschopné ceny a vynikající služby, což z nich dělá ideální volbu pro ty, kteří hledají spolehlivé a cenově dostupné řešení.

Půjčovna osobních aut mini v oblasti Střední a Severní Čechy je také ideální volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit na nákladech na benzín. Tyto vozidla jsou velmi úsporná a nabízejí vynikající výkon, což z nich dělá ideální volbu pro ty, kteří chtějí ušetřit na nákladech na palivo.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho půjčoven, které nabízejí osobní auta mini za výhodné ceny. Tyto půjčovny nabízejí širokou škálu vozidel, včetně nových a moderních modelů, což z nich dělá ideální volbu pro ty, kteří hledají moderní a spolehlivé vozidlo.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho půjčoven, které nabízejí osobní auta mini za výhodné ceny. Tyto půjčovny nabízejí konkurenceschopné ceny a vynikající služby, což z nich dělá ideální volbu pro ty, kteří hledají spolehlivé a cenově dostupné řešení.