Půjčovna, pronájem běžeckých, sjezdových lyží – Střední a Severní Čechy

Půjčovna lyží v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí široký výběr běžeckých i sjezdových lyží. Pronajmout si můžete jak lyže pro dospělé, tak i pro děti.

1–10 firem z 181 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Provozujeme 2 prodejny sportovního vybavení, 3 půjčovny sportovního vybavení, 2 ski servisy a 2 test centra lyží. Máme také vlastní e-shop s vybavením pro sjezdové lyžování a běžecké lyžování. Prodáváme sjezdové lyže, běžecké lyže, lyžařské boty, sportovní oblečení a mnoho dalšího.…

Poslat poptávku ski-rokytnice.cz 603 574 109

Zavítejte do hotelu Helena a užijte si aktivní i relaxační dovolenou. Nabízíme vám horské ubytování v dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Součástí hotelu je restaurace, koktejlový bar, sauna a půjčovna lyží, elektrokol a elektrokoloběžek.

Poslat poptávku hotelhelena.cz 481 523 304

Sportovní lyže pro výkonnostní lyžaře. Nabízíme i rekreační pro pohodovou carvingovou jízdu určené pro pokročilé lyžaře i začátečníky. Provádíme servis půjčených lyží.

Poslat poptávku mujsport.cz 774 599 301

Naše obchodní centrum se zaměřuje na komplexní nabídku oblečení a vybavení pro outdoorové aktivity - turistika, voda, horolezectví a potápěčské vybavení. Pro ty, kdo nechtějí investovat do vlastního vybavení, máme k dispozici půjčovnu.

Poslat poptávku outdiv.cz 321 716 700

Kompletní služby v oblasti prodeje, servisu a půjčování lyžařského a snowboardového vybavení. Sídlíme v Mladé Boleslavi.

Poslat poptávku skijarinsport1.webnode.cz 326 737 973

Nabízíme půjčování, prodej a kompletní servis sjezdových i běžeckých lyží a snowboardů.

Poslat poptávku skiservisnedved.cz 604 558 210

Půjčovna, pronájem běžeckých, sjezdových lyží v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Všechny lyže jsou pravidelně servisovány a připraveny k okamžitému použití. Pokud si nejste jisti, jaké lyže si vybrat, personál vám rád poradí a pomůže s výběrem. Půjčovna lyží v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí strávit den na horách a užít si zimní sporty. Navštivte vámi vybranou firmu a užijte si nezapomenutelný zážitek na lyžích!

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.